12 листопада 2018, Пн. 20:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Октет Орфей у Львові - фото №1 Октет Орфей у Львові
Октет Орфей у Львові - фото №2 Октет Орфей у Львові афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт октету "Орфей"?

1. Почути шедеври української та світової музики
2. Октет Орфей - активні гастролери країнами Європи та учасники міжнародних фестивалів
3. Ексклюзивна концертна програма з оригінальними аранжуваннями

Вісім голосів, які підкорили усю Європу підготували для вас ексклюзивну концертну програму "Гімн Любові".

Чоловічий вокальний октет "ОРФЕЙ" ("ORPHEUS") заснований восени 2000 року в м. Львів. Група складається з восьми професійних співаків та музикантів, кожен з яких має вищу музичну освіту та достатній попередній досвід співу в багатьох професійних та самодіяльних хорових колективах Львова та України. В репертуарі - українська та зарубіжна духовна музика, літургія східного обряду, українські народні та популярні пісні в різноманітних обробках, колядки, а також цікаві зразки світової музики. "ОРФЕЙ" також виконує нові пісні, написані або аранжовані самими ж співаками групи. Колектив працює в різних виконавських стилях проте, головною сферою діяльності ансамблю залишається акапельний спів.

За роки своєї творчої діяльності «Орфей» мав дуже багато успішних та цікавих виступів (зокрема на міжнародних фестивалях), окремих концертів та концертних турне в Україні та, за кордоном.

Концертна діяльність октету "ОРФЕЙ" розпочалась у Львові у 2001 році, в той же час колектив брав участь в святковому концерті присвяченому приїзду до Львова Папи Римського Івана Павла ІІ з Ватикану. В наступні роки колектив багато гастролює по країнах Європи з регулярними концертними турне (Франція, Італія, Великобританія, Швейцарія, Голландія), а також бере участь в багатьох міжнародних фестивалях та цікавих проектах.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати