Вистава ток-шоу «Орфей: Publiс Talk» 18+

5 жовтня 2019, Сб. 20:00
Art Area "ДК" Харків, вул. Чернишеська, 13
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Вистава «ОРФЕЙ: PUBLIC TALK» об'єднує в собі жанри стендапа, ток-шоу і заснована на давньогрецькому міфі про Орфея і Еврідіку. Ми застаємо головного героя в той самий момент, коли він втратив свою кохану, не зміг її повернути з царства мертвих і, залишившись один, вирішив безустанно співати пісні про вічне кохання.

У виставі Орфей потрапляє в наші дні і виявляється на ток-шоу, де ми пробуємо розібрати його ситуацію, а так само почути думки інших на цей рахунок: курочки Софії, штучного інтелекту, самого ведучого та інших персонажів. Вистава зачіпає теми самотності, інституції шлюбу, тему стосунків чоловіка і жінки, а також пробує з'ясувати, чи існує ця горезвісна «вічна любов», про яку співається в піснях, пишеться в книгах, і розповідається в казках. Чи існує вона в наші дні, або ж вона так і залишилася міфом.

Тривалість - 1,5 години.

Вікове обмеження: 18+

В ролях: Орфей - Ігор Ключник Ведучий - Артем Вусик Музиканти: Антон Бегменко, Олександра Малацковская Художник по світлу: Олександр Чиж Художниця по костюмах: Поліна Карпова Ляльки: Ольга Турута-Прасолова Motion дизайн: Гліб Ковальов На звуці: Ден Мітчел