Орфей і Еврідіка назавжди. Рок-опера

21 жовтня 2018, Нд. 19:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на рок-оперу "Орфей і Еврідіка назавжди"?

1. Це шоу йде з успіхом в кращих концертних залах світу.
2. Рок-опера - цікавий жанр, який не дасть занудьгувати.
3. Познайомитися з однією з найзворушливіших історій кохання у давньогрецькій міфології.

21 жовтня у Палаці мистецтв "Україна" пройде просто чудова і рідкісна подія. Кияни та гості міста зможуть побачити проект композитора Михайла Брунського - рок-оперу "Орфей і Еврідіка назавжди".

На сцені для вас виступлять талановиті співаки з яскравими голосами. Ви почуєте і чуттєве сопрано Еврідіки, і вражаючий кришталево-чистий голос Орфея, і глибокий, повний загадок спів Князя тьми. Глядачі зможуть побачити поплічників зла і загадкову гру химерної Фортуни. Рок-партії будуть здійсняться в супроводі академічного хору і симфонічного оркестру.

Творці вистави запевняють, що постановка залишить в пам'яті найпрекрасніші враження. Професійна робота режисера і злагодженість решти команди в поєднанні з вишуканою авторською музикою роблять рок-оперу "Орфей і Еврідіка назавжди" шедевральною.

21 жовтня пориньте у світ вічного бою добра і зла, а також красивої і чуттєвої любові. Чекаємо Вас!

Схожі події

Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Палац Спорту, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Палац Спорту Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати