Орфей і Еврідіка Назавжди. Рок опера

19 грудня 2018, Ср. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Орфей і Еврідіка Назавжди. Рок опера у Києві - фото №1 Орфей і Еврідіка Назавжди. Рок опера у Києві
Орфей і Еврідіка Назавжди. Рок опера у Києві - фото №2 Орфей і Еврідіка Назавжди. Рок опера у Києві афіша
Орфей і Еврідіка Назавжди. Рок опера у Києві - фото №3 Орфей і Еврідіка Назавжди. Рок опера у Києві квитки
Орфей і Еврідіка Назавжди. Рок опера у Києві - фото №4 Орфей і Еврідіка Назавжди. Рок опера у Києві на concert.ua
Орфей і Еврідіка Назавжди. Рок опера у Києві - фото №5 Орфей і Еврідіка Назавжди. Рок опера у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на електро-рок-оперу "Орфей і Еврідіка Назавжди"?

1. Електро-рок-опера - інноваційний жанр, який об'єднує відразу кілька напрямків музичного мистецтва
2. «Орфей і Еврідіка назавжди» - легендарний міфологічний сюжет в оригінальному електронному огранюванні.
3. Ви побачите унікальне шоу світового рівня, аналогів якому не існує.

19 грудня о 19:00 у Національній Опері України, відбудеться грандіозне святкове шоу: новітня рок-опера «Орфей та Еврідіка Назавжди»! (муз. Michael Brunsky)

Перегляд нашого шоу стане справжньою чарівною подією, де кожен зможе побачити для себе щось цікаве! Малеча буде в захваті від видовищного протистояння добрих та злих сил, чоловікам сподобається справжня мужність боротьби за кохання, ну а чарівні леді залишаться зачарованими від прекрасної романтичної історії двох закоханних сердець!

Шедевральна постановка на авторську музику заслуженого артиста України, відомого сучасного композитора Михаїла Брунського. За основу шоу взято стародавній міф Греції про кохання співця Орфея до його дружини Еврідіки.

Сучасна постановка увібрала в себе всі найкращі технології, неперевершене звучання симфонічного оркестру, академічного хору, DJset та унікальні голоси головних виконавців.

Ви поринете з головою в красу виконання музичних композицій. Побачите на сцені таких героїв, як Орфей та Еврідіка, підступного Князя Темряви зі своїми прибічниками-слугами, Голос совісті, Амура та Ангела, що молитимуть відпустити Еврідіку до коханого. Також в постановці задіяні такі герої , як Боги Олімпу та Фортуна, яка має мінливу вдачу та грає долею героїв.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Орфей і Еврідіка Орфей і Еврідіка 1 Подія Орфей і Еврідіка 20.03 - 20.03.2019