Органне шоу INTERSTELLAR

19 лютого 2020, Ср. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Органне шоу INTERSTELLAR в Києві! Чекаємо вас 2020-02-19 о 19:30 на майданчику Київський планетарій, Київ.
Ви можете купити квитки на Органне шоу INTERSTELLAR на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА повнокупольне ШОУ INTERSTELLAR?

1. Послухати орган, який відтворює не тільки звучання, але і акустику Нотр-Дам де Парі.
2. Під час сферичних відеопроекцій космічної тематики зануритися в іншу реальність.
3. Бах, Брамс, Мессіан і інші повністю розкриють надпотужні звуки цього космічного інструменту.

Кращий оргáн Франції зазвучить в Київському Планетарії в органному шоу Interstellar.

«Інтерстеллар» в перекладі з англійської - «міжзоряний». Унікальна музична подія в Київському планетарії. Вперше, завдяки сучасним технологіям найбільший орган Франції буде звучати в Україні. Під звуки цього інструменту в соборі Нотр-Дам де Парі (Notre Dame de Paris) коронували імператорів Франції і імператора Наполеона.

Семпліровать орган Нотр-Дам
Звучання всіх труб органу (7400 шт.) Записані наживо в соборі і відтворені за допомогою комп'ютерних технологій і трехмануального електронного органу Johannus. Така технологія найбільш реалістично відтворює не тільки звучання, але і акустику Нотр-Дам де Парі. Саме цей інструмент впливав на формування і розвиток органної композиції і органостроітельства у всьому світі.

Проекції на куполі
Вчасно сферичних відеопроекцій космічної тематики відвідувачі повністю зануряться в іншу реальність. В хронологічному русі від галактики в галактику від епохи до епохи розгортатиметься шоу. Бах, Брамс, Сен-Санс, Лангль, Мессіан і інші повністю розкриють ніжні і надпотужні звуки цього космічного інструменту.

солістка
За органним пультом виступить талановита українська органістка Олена Болюх. Вона є лауреатом V Міжнародного конкурсу органістів ім. В. Кікти (2012). Веде активну сольну концертну діяльність, а також виступає з ансамблевими, хоровими колективами та оркестрами в Україні, Польщі та Франції. У репертуарі - твори від старих майстрів XVI-XVII ст., Композиторів епохи Відродження, бароко, романтизму до сучасних авторів.

організатори
Організаторами концерту виступає Київський планетарій і оркестр Eclectic Sound Orchestra, який якісно відрізняється від будь-яких інших «традиційних» оркестрів. Різна жанрова спрямованість музики і використання цифрових технологій, зробили Eclectic Sound Orchestra новаторським і універсальним оркестром для будь-яких сучасних потреб шоу-бізнесу.

Музичний продюсер шоу - Сергій Лихоманенко
Аранжування, клавіші і ударні - Влад Солодовников
Асистент органіста - Євген Герзанич

На Powered by Froala Editor

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM 23 травня 20:00, Сб MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Дніпро, Стадіон Метеор від 399 грн. MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Вже не хочу 23 травня MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Стадіон Метеор Придбати