Оргия Праведников

15 лютого 2020, Сб. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Гурт Оргія Праведників у Києві. 15 лютого в столичному клубі Atlas відбудеться гучний концерт рок-гурту Оргія Праведників.

Чому варто піти на концерт Оргії Праведників у Києві?

1. Відчути силу й міць команди, що пройшла 20-річний шлях.
2. Вкотре затамувати подих від величного звучання потужних композицій.
3. Надихнутися самобутнім стилем гурту.

Концерт відомого рок-гурту Оргія Праведників у Києві

15 лютого талановиті й несамовиті рокери Оргія Праведників зіграють в столичному клубі Atlas. Доробок з 20-річною витримкою – лише цього вечора для вас!

Концерт команда відіграє разом з колишнім своїм учасником, барабанщиком Олександром Вєтховим. Не пропустіть одну з найбільш очікуваних подій року!

Перший виступ гурту в Україні відбувся майже 9 років тому. І з того моменту в команди Сергія Калугіна з’явилося чимало шанувальників серед українських меломанів. А пісні колективу із захватом слухають шанувальники найрізноманітніших музичних напрямків.

Мерщій замовляйте квитки на великий зимовий концерт!

Гурт Оргія Праведників везе до Києва потужну програму

Для свого київського концерту музиканти підготували спеціальну програму з кращих хітів за 20 років. Обов’язково будуть і неочікувані сюрпризи!

Перші кроки гурту на творчому шляху були успішними. Слухачі одразу оцінили невимушені експерименти в напрямках бароко-панка, рок-тарантели, метал-меси та спроби поєднати непоєднуване.

Ось що говорить про творчість своєї команди її засновник Сергій Калугін: «Нам подобається поєднувати вкрай суперечливі речі й речі, що, здавалося б, разом жити не повинні».

Ті самі протиріччя – у назві гурту, в його музиці, що поєднує звучання електронних інструментів з акустичною флейтою, гітарою та іншими.

На сьогодні реальність гурту така: часті гастролі, участь у багатьох фестивалях, велика армія шанувальників і 6 студійних альбомів.

Замовити квитки на концерт Оргії Праведників можна на concert.ua.

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати