оргія праведників

10 листопада 2018, Сб. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 290 грн.
від 290 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Оргія праведників"?

1. Ви нарешті почуєте те, що чекали дійсно давно - нове електричне аранжування на пісню "Танець Казанови".
2. Крім цього в програмі інші улюблені хіти групи.
3. Почути оригінальне поєднання електричної та акустичної секцій.

Цієї осені група "Оргія праведників" знову в столиці! Зустрічайте 10 листопада рок-команду з новою унікальною програмою під назвою "Бал Казанови".

Колектив був створений в 1999 році зусиллями поета і музиканта Сергія Калугіна і арт-рок-групи "ARТель", що існувала на той час вже 3 роки. Така незвичайна назва учасники команди вибрали за допомогою глядачів на одному з перших концертів. На думку лідера групи, воно повністю відповідає творчості музикантів, адже вони люблять поєднувати суперечливі і парадоксальні речі, наприклад, треш-метал і російський міський романс. "Хоча це тільки удаване протиріччя. Адже слово "оргія "з грецької - таємне богослужіння, так що ця невідповідність не фактична, а існує лише в свідомості людей", - додає Сергій Калугін.

На рахунку групи вже 6 студійних і 5 концертних альбомів, декілька синглів та відеокліпів, участь в різних збірниках і триб'ют.

Напередодні свого ювілейного року колектив "Оргія праведників" виступить в клубі Atlas. Тільки один раз - 10 листопада.

Не пропустіть! Поважна публіко, чекаємо вас!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати