Original Enigma Voices

3 грудня 2020, Чт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 720 грн.
від 720 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Голоси Enigma вперше виконають головні хіти проекту в Києві

Enigma — гурт дитинства більшості українців з дев'яностих і початку двохтисячних. Музика, що володіє гіпнотичним ефектом і таємницею, якій не менше кількох століть. А які у них кліпи! Антична архітектура, загадкові люди в рясах і світло. Дуже багато світла.

Ви можете не знати назв, але завжди точно впізнаєте їх пісні завдяки унікальному саунду. І у мешканців столиці нарешті з'явиться можливість оцінити його наживо.

3 грудня, Жовтневий палац

Enigma створив у вісімдесятих німецький продюсер Міхаель Крету. Це був свого роду експеримент: він об'єднав ембієнт, чіллову електроніку, даунтемпо з нью-ейдж музикою і григоріанськими хоралами. На перший погляд, абсолютно дика суміш, але як виявилося трохи пізніше, вона була необхідна слухачеві на той момент.

Крету за допомогою цих елементів створював атмосферу церковників: лагідну, смиренну, але водночас таку, що лякає своєю піднесеністю і величчю. Але найголовніше — цю атмосферу можна було почути тільки в навушниках.

Проект продюсера до нещодавна був виключно студійним. З 2019 року основні вокалісти Andru Donalds, Andreas Harde (Angel X) і Fox Lima вирішили їздити на гастролі під назвою Original Enigma Voices. Вони виконують головні композиції, які грали в дев'яностих звідусіль: Sadeness (Part I), Return To Innocence, Mea Culpa (Part II), Beyond The Invisible та інші.

Цей проект — не просто три голоси під плейбек, а максимально широкий досвід, який може отримати як і фанат Enigma, так і звичайний слухач. 2 години пісень, класичні треки разом з новим матеріалом, симфонічний оркестр.

Original Enigma Voices перетворює традиції і принципи проекту в реальність, роблячи живі виступи ще одним досягненням Enigma. А їх було чимало! 70 мільйонів проданих альбомів, більше ста платинових і золотих сертифікатів по всьому світу. І концерти стануть ще однією частиною великої спадщини Enigma.

Де купити квитки на Original Enigma Voices у Києві?

Ви можете придбати квитки на Original Enigma Voices на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)