15 липня 2019, Пн. 20:00
від 650 грн.
від 650 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Спеціально для Одеситів і гостей міста в період кінофестивалю!

15 липня 2019 в приміщенні театру Опери та Балету нове авторське масштабне симфонічне шоу - «Oscar Music Collection». Велике симфонічне шоу (від творців проекту Гра престолів) з найцікавішою програмою від самого харизматичного диригента сучасності Андрія Чорного у виконанні великого симфонічного оркестру та хору.

Ви почуєте легендарні саундтреки до фільмів, які номінувалися і заслужили вищу оцінку в кіномистецтві, які створили справжню історію, зробили переворот і стали культовими в світовому кінематографі. Музика до кінофільмів найбільших композиторів сучасності Раміна Джаваді, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота і багатьох інших лауреатів найпрестижніших премій світу «Оскар», «Греммі» і «Золотий глобус».

Це не просто саундтреки, які супроводжують картину, це музика, яку з перших нот впізнають сотні мільйонів глядачів по всьому світу. Музика, яка задає тон, визначає настрій, слухаючи яку занурюєшся в атмосферу кінофільму і стаєш його частиною, музика без якої, будь-який кінохіт, не став би справжнім шедевром.

Тільки в Одесі 15 липня Вас чекає по-справжньому гарячий концерти за участю 100 музикантів і виконавців, на кращій майданчику Європи під керівництвом самого харизматичного і популярного диригента - Андрія Чорного!