16 липня 2018, Пн. 17:00
від 220 грн.
від 220 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Oscar music collection?

1. Наймасштабніше симфонічне шоу країни - 100 музикантів і виконавців
2. Почути музику до улюблених кінофільмів наживо і заново відчути ті емоції, які пережили разом з героями кінофільмів.
3. Найдоступніше Шоу в цьому сезоні на найкрасивішому майданчику Європи! Тому ми проводимо 2 концерти в один день і потрібно поспішати зайняти кращі місця.

Спеціально для Одеситів і гостей міста в період кінофестивалю! Від творців великого симфонічного шоу "Гра престолів"! Запрошуємо на "Oscar music collection". Це велике симфонічне шоу з найцікавішою програмою від найбільш харизматичного диригента сучасності Андрія Чорного у виконанні великого симфонічного оркестру та хору.

Ви почуєте легендарні саундтреки до фільмів, які номінувалися і заслужили вищу оцінку в кіномистецтві, які створили справжню історію, зробили переворот і стали культовими в світовому кінематографі. Музика до кінофільмів найбільших композиторів сучасності Раміна Джаваді, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота і багатьох інших лауреатів найпрестижніших премій світу «Оскар», «Греммі» і «Золотий глобус».

Це не просто саундтреки, які супроводжують картину, це музика, яку з перших нот впізнають сотні мільйонів глядачів по всьому світу. Музика, яка задає тон, визначає настрій, слухаючи яку занурюєшся в атмосферу кінофільму і стаєш його частиною, музика, без якої будь-який кінохіт не став би справжнім шедевром.

Інші дати

Схожі події

Класика в розарії 18 серпня 20:00, Сб Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка, Київ від 350 грн. Класика в розарії Вже не хочу 18 серпня Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валентин Куба 18 серпня 20:00, Сб Валентин Куба Літній театр Морвокзал, Одеса від 150 грн. Валентин Куба Вже не хочу 18 серпня Валентин Куба Літній театр Морвокзал Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати