16 липня 2018, Пн. 20:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 199 грн.
від 199 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Oscar music collection?

1. Наймасштабніше симфонічне шоу країни - 100 музикантів і виконавців
2. Почути музику до улюблених кінофільмів наживо і заново відчути ті емоції, які пережили разом з героями кінофільмів.
3. Найдоступніше Шоу в цьому сезоні на найкрасивішому майданчику Європи! Тому ми проводимо 2 концерти в один день і потрібно поспішати зайняти кращі місця.

Спеціально для Одеситів і гостей міста в період кінофестивалю! Від творців великого симфонічного шоу "Гра престолів"! Запрошуємо на "Oscar music collection". Це велике симфонічне шоу з найцікавішою програмою від найбільш харизматичного диригента сучасності Андрія Чорного у виконанні великого симфонічного оркестру та хору.

Ви почуєте легендарні саундтреки до фільмів, які номінувалися і заслужили вищу оцінку в кіномистецтві, які створили справжню історію, зробили переворот і стали культовими в світовому кінематографі. Музика до кінофільмів найбільших композиторів сучасності Раміна Джаваді, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота і багатьох інших лауреатів найпрестижніших премій світу «Оскар», «Греммі» і «Золотий глобус».

Це не просто саундтреки, які супроводжують картину, це музика, яку з перших нот впізнають сотні мільйонів глядачів по всьому світу. Музика, яка задає тон, визначає настрій, слухаючи яку занурюєшся в атмосферу кінофільму і стаєш його частиною, музика, без якої будь-який кінохіт не став би справжнім шедевром.

Інші дати

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Till Lindemann 01 грудня 20:00, Сб Till Lindemann ATLAS, Київ від 1550 грн. Till Lindemann Вже не хочу 01 грудня Till Lindemann ATLAS Придбати TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати