Oscar New Year

17 грудня 2019, Вт. 19:00
від 230 грн.
від 230 грн.

Галерея

Про подiю

Спеціально для Одеситів і гостей міста в період передноворічних і Різдвяних свят!

17 грудня 2019 в театрі Опери та Балету - Велике симфонічне шоу - «New Year Oscar». Велике симфонічне Шоу з найцікавішою програмою від самого харизматичного диригента сучасності Андрія Чорного у виконанні оркестру і в супроводі великого хору.

Ви почуєте легендарні саундтреки до фільмів, які номінувалися і заслужили вищу оцінку в кіномистецтві, які створили справжню історію, зробили переворот і стали культовими в світовому кінематографі. Музика до кінофільмів найбільших композиторів сучасності Раміна Джаваді, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота і багатьох інших лауреатів найпрестижніших премій світу «Оскар», «Греммі» і «Золотий глобус». І, звичайно ж, ці фільми і музика обов'язково будуть пов'язані з такими чудовими святами, як Новий рік і Різдво!

Починаємо відзначати Правильно!

Тільки в Одесі, 17 грудня Вас чекає по-справжньому святковий концерт за участю 100 музикантів і виконавців, на кращому майданчику Європи під керівництвом самого харизматичного і популярного диригента - Андрія Чорного!

Схожі події

Ваня Якимов. Вірші 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати GSPD GSPD 3 Події GSPD 23.04 - 25.04.2021 Романтичний джаз в саду Нова дата 17 липня 20:00, Пт Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 17 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 16 липня 20:00, Чт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 16 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати