Оскар і Рожева Пані (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі)

від 120 грн.

Про подiю

Харківський відкритий театр пропонує виставу за повістю Ерік-Емманюелья Шмідта «Оскар і рожева пані» у виконанні заслуженої артистки України.

Одна актриса. Ціле життя хлопчика. Безмежно талановита Майя Струнникова на відстані витягнутої руки. Вона на ваших очах проживає ціле життя незвичайного хлопчика. За його дитячими манерами криється колосальна сила духу. Хвороба і смерть для нього - даність, а життя - дорогоцінний подарунок. Ми побачимо зворушливу історію, яка вчить нас любити життя таким, яким воно є, і цінувати її.

«Потрібно щодня дивитися на світ так, ніби бачиш його вперше». Автор і режисер ставлять питання, які ми часто боїмося задавати собі. Дві години співучасті допоможуть вам відкрити то найцінніше.

«Оскар і рожева пані» - оптимістична трагедія на одну дію.

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Інтим не пропонувати 11 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Вже не хочу 11 грудня Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Bel etage Придбати І тільки смерть розлучить нас 10 грудня 19:00, Пн І тільки смерть розлучить нас Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 240 грн. І тільки смерть розлучить нас Вже не хочу 10 грудня І тільки смерть розлучить нас Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати