Оскар і Рожева Пані (фестиваль Слов’янські театральні зустрічі)

від 120 грн.

Про подiю

Харківський відкритий театр пропонує виставу за повістю Ерік-Емманюелья Шмідта «Оскар і рожева пані» у виконанні заслуженої артистки України.

Одна актриса. Ціле життя хлопчика. Безмежно талановита Майя Струнникова на відстані витягнутої руки. Вона на ваших очах проживає ціле життя незвичайного хлопчика. За його дитячими манерами криється колосальна сила духу. Хвороба і смерть для нього - даність, а життя - дорогоцінний подарунок. Ми побачимо зворушливу історію, яка вчить нас любити життя таким, яким воно є, і цінувати її.

«Потрібно щодня дивитися на світ так, ніби бачиш його вперше». Автор і режисер ставлять питання, які ми часто боїмося задавати собі. Дві години співучасті допоможуть вам відкрити то найцінніше.

«Оскар і рожева пані» - оптимістична трагедія на одну дію.

Схожі події

Майстер та Маргарита 21 жовтня 20:00, Нд Майстер та Маргарита Дворец культуры им. Т.Шевченко, Трускавець від 100 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 21 жовтня Майстер та Маргарита Дворец культуры им. Т.Шевченко Придбати Кайдашева сім’я 01 грудня 19:00, Сб Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів, Київ від 80 грн. Кайдашева сім’я Вже не хочу 01 грудня Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Дракон 20 жовтня 19:00, Сб Дракон МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Дракон Вже не хочу 20 жовтня Дракон МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати