OST + FRONT

6 грудня 2019, Пт. 19:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

OST + FRONT у Києві - фото №1 OST + FRONT у Києві
OST + FRONT у Києві - фото №2 OST + FRONT у Києві афіша
OST + FRONT у Києві - фото №3 OST + FRONT у Києві квитки

Про подiю

OST + FRONT - німецька група, яка грає в стилі Neue Deutsche Härte. Утворена в Берліні в 2008 році Патріком Ланге (Herrmann Ostfront), екс-учасником таких колективів як Corvus Corax, Tanzwut, KDA, Cantus Buranus і т.д.

Особливістю групи, що виділяє її з інших в даному жанрі, є більш агресивне і важке звучання, яке доповнюють брутальні сценічні образи музикантів, чиї обличчя сховані під страхітливим гримом і масками.

Перший студійний альбом «Ave Maria» вийшов влітку 2012 року. Провокаційний реліз забезпечив колективу успішний дебют. Критики відразу ж відзначили схожість нової групи з Rammstein, на що Херрманн відповів, що при великій кількості фанатів музики даного стилю, таке порівняння є компліментом.

Восени того ж року група відправилася в європейський тур на підтримку свого "дітища". У березні 2013 року Ost + Front вперше відвідали Росію з концертами в Санкт-Петербурзі і Москві, а через рік вийшов їх другий студійний альбом - «Olympia», який підняв групу на ще більш високий рівень. Третій полноформатник «Ultra» побачив світ в січня 2016.

Схожі події

Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 17 липня 20:00, Пт Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 17 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Макс Корж Нова дата 24 липня 18:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 24 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати