5 грудня 2019, Чт. 23:00
Арт-клуб Корова Харків, вул. Ярослава Мудрого, 37
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

OST + FRONT у Харкові - фото №1 OST + FRONT у Харкові
OST + FRONT у Харкові - фото №2 OST + FRONT у Харкові афіша
OST + FRONT у Харкові - фото №3 OST + FRONT у Харкові квитки

Про подiю

OST + FRONT - німецька група, яка грає в стилі Neue Deutsche Härte. Утворена в Берліні в 2008 році Патріком Ланге (Herrmann Ostfront), екс-учасником таких колективів як Corvus Corax, Tanzwut, KDA, Cantus Buranus і т.д.

Особливістю групи, що виділяє її з інших в даному жанрі, є більш агресивне і важке звучання, яке доповнюють брутальні сценічні образи музикантів, чиї обличчя сховані під страхітливим гримом і масками.

Перший студійний альбом «Ave Maria» вийшов влітку 2012 року. Провокаційний реліз забезпечив колективу успішний дебют. Критики відразу ж відзначили схожість нової групи з Rammstein, на що Херрманн відповів, що при великій кількості фанатів музики даного стилю, таке порівняння є компліментом.

Восени того ж року група відправилася в європейський тур на підтримку свого "дітища". У березні 2013 року Ost + Front вперше відвідали Росію з концертами в Санкт-Петербурзі і Москві, а через рік вийшов їх другий студійний альбом - «Olympia», який підняв групу на ще більш високий рівень. Третій полноформатник «Ultra» побачив світ в січня 2016.