7 грудня 2019, Сб. 19:00
!FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

OST+FRONT у Львові - фото №1 OST+FRONT у Львові
OST+FRONT у Львові - фото №2 OST+FRONT у Львові афіша

Про подiю

чому варто піти на концерт OST + FRONT?

1. Почути і побачити легенд "Neue Deutsche Härte" наживо вперше в Україні!
2. Унікальні авторські маски і грим.
3. Почути новий альбом “Adrenalin”, який критики вважають найкрутішим творінням гурту.

Легенди напрямку "Neue Deutsche Härte" OST+FRONT вперше завітають до Львова з презентацією альбому "Adrenalin" та кращими хітами!

Німецький гурт був заснований в 2008 році в Берліні колишнім учасником групи Tanzwut Патріком Ланге, виступаючим під псевдонімом Herrmann Ostfront. Особливістю групи, що виділяє її з інших в даному жанрі, є більш агресивне і жорстоке звучання, яке підсилюють унікальні авторські маски і грим, які носять учасники.

Народжений на межі і відкритий для всього альбом «Adrenalin» в якому OST+FRONT просувають кордони більше, ніж будь-коли раніше. Змішаний і освоєний у знаменитій студії Fascination Street Studios в Швеції (Amon Amarth, At The Gates, Arch Enemy, Kreator…), альбом має компактний звук, який ідеально врівноважує чергування мелодійної помпи та невпинної агресії , веселощі і жорстокість! Знову ж таки, OST+FRONT захоплюється розривом різноманітних ліричних і музичних звичаїв і насолоджується різними мислимими і немислимими крайнощами, які може запропонувати людське існування: будь то адреналінові пориви, марення величі на танцювальному майданчику…

"Adrenalin" дійсно є найсильнішим альбомом, який OST+FRONT коли-небудь створював.