Остання любов

13 липня 2019, Сб. 17:00
від 110 грн.
від 110 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Остання любов?

1. Ніколи не пізно любити і відчувати себе щасливим
2. Постановка, що викликає бурю емоцій від смутку до заразливого сміху
3. Чудовий подарунок батькам

Вистава, на який не буває «зайвих» квитків: творчий колектив Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки ставить «Останню любов».

Сюжет вистави «Остання любов» заснований на п'єсі Валерія Мухарьямова. У центрі оповідання - Гаррі Бендінере, літній емігрант, який проживає в США. Особиста трагедія героя полягає в його самоті. Дружини, друзі і навіть діти Бендінере - вже в кращому світі. А ось він з болем у серці намагається звикнути до того, що єдиним другом в цілому світі для нього залишається тільки секретар Марк. Героя починає з'їдати внутрішня пустота. Думки про самотність засмучують і забирають останню надію ... Але, схоже, життя дає другий шанс і підносить чоловікові справжній подарунок: знайомство з життєрадісною і жвавої Етель. І - о диво! Серце старого знову наповнюється чистою, щирою любов'ю. Вона зцілює всі недуги і дарує душевну рівновагу ...

Що ж, все буде так гладко? Ну ні! Все почнеться з несподіваного вчинку Етель, який догори дригом переверне розмірене життя Бердінера. Приходьте і дізнайтеся про все самі.

Ви будете підкорені прекрасною грою акторів! Буде, над чим посміятися і про що подумати.

Режисер-постановник - Надія Батуріна.
Ролі виконують: Давид Бабаєв, В'ячеслав Лісенбарт, Ірина Дука, Наталія Кудря.

Вистава на дві дії. Тривалість - 2 години 15 хвилин.