Останнє приземлення, або один день із життя внутрішнього органу 16+

26 жовтня 2018, Пт. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Театр на Подолі запрошує Вас подивитися іронічну комедію «Останнє приземлення. Або один день з життя внутрішнього органу ». Хочете досхочу насміятися? Тоді беріть квитки і приходьте в Театральну Вітальню в Києві. Буде абсурдно, але по-справжньому весело!

Хтозна, який політ на літаку виявиться останнім? Ми рекомендуємо не сильно цим морочитися, а краще подивитися, як Театр на Подолі обіграв цю йому, взяту з розповіді талановитого українського письменника і кінематографіста Андрія Куркова. Тим більше, що режисурою вистави займався з.а. України Ігор Славинський за допомогою Софії Людвиченко.

Постановка просякнута хорошою музикою і забавними піснями. Вокалу акторів спеціально навчала Марина Керусенко, а легким і красивим танцювальним пасажів - Анжеліка Борисова. Музичну огранювання спектаклю надав Володимир Борисов.


У підготовці вистави також брали участь:

Художник-постановник - Марія Погребняк

Художник по костюмах - Ніна Руденко

Хочете ми трошки відкриємо для вас таємницю, що ж ви побачите на сцені Театральної вітальні?

Веселу і часом зовсім уже безглузду історію з яскравими жартами, піснями. І все це - в геніальної акторської подачі. І нехай розповідь здається малоймовірним, нереальним, зате в ньому дотримані основні закони жанру. І головне, що вийде зрозуміти до кінця вистави: наскільки мало сенсу в загальноприйнятих нормах.

Ну що, готові побачити, як розбиваються стандарти? Тоді займайте свої місця в концертному залі. До зустрічі!


Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати Голіаф Голіаф 27 Подiй Голіаф 22.12 - 10.01.2019 Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 64 Події Winterra. Легенда казкового краю 14.12 - 20.01.2019