Останнє приземлення, або один день із життя внутрішнього органу 16+

20 листопада 2018, Вт. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Театр на Подолі запрошує Вас подивитися іронічну комедію «Останнє приземлення. Або один день з життя внутрішнього органу ». Хочете досхочу насміятися? Тоді беріть квитки і приходьте в Театральну Вітальню в Києві. Буде абсурдно, але по-справжньому весело!

Хтозна, який політ на літаку виявиться останнім? Ми рекомендуємо не сильно цим морочитися, а краще подивитися, як Театр на Подолі обіграв цю йому, взяту з розповіді талановитого українського письменника і кінематографіста Андрія Куркова. Тим більше, що режисурою вистави займався з.а. України Ігор Славинський за допомогою Софії Людвиченко.

Постановка просякнута хорошою музикою і забавними піснями. Вокалу акторів спеціально навчала Марина Керусенко, а легким і красивим танцювальним пасажів - Анжеліка Борисова. Музичну огранювання спектаклю надав Володимир Борисов.


У підготовці вистави також брали участь:

Художник-постановник - Марія Погребняк

Художник по костюмах - Ніна Руденко

Хочете ми трошки відкриємо для вас таємницю, що ж ви побачите на сцені Театральної вітальні?

Веселу і часом зовсім уже безглузду історію з яскравими жартами, піснями. І все це - в геніальної акторської подачі. І нехай розповідь здається малоймовірним, нереальним, зате в ньому дотримані основні закони жанру. І головне, що вийде зрозуміти до кінця вистави: наскільки мало сенсу в загальноприйнятих нормах.

Ну що, готові побачити, як розбиваються стандарти? Тоді займайте свої місця в концертному залі. До зустрічі!