Останнє приземлення, або один день із життя внутрішнього органу 16+

20 листопада 2018, Вт. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Театр на Подолі запрошує Вас подивитися іронічну комедію «Останнє приземлення. Або один день з життя внутрішнього органу ». Хочете досхочу насміятися? Тоді беріть квитки і приходьте в Театральну Вітальню в Києві. Буде абсурдно, але по-справжньому весело!

Хтозна, який політ на літаку виявиться останнім? Ми рекомендуємо не сильно цим морочитися, а краще подивитися, як Театр на Подолі обіграв цю йому, взяту з розповіді талановитого українського письменника і кінематографіста Андрія Куркова. Тим більше, що режисурою вистави займався з.а. України Ігор Славинський за допомогою Софії Людвиченко.

Постановка просякнута хорошою музикою і забавними піснями. Вокалу акторів спеціально навчала Марина Керусенко, а легким і красивим танцювальним пасажів - Анжеліка Борисова. Музичну огранювання спектаклю надав Володимир Борисов.


У підготовці вистави також брали участь:

Художник-постановник - Марія Погребняк

Художник по костюмах - Ніна Руденко

Хочете ми трошки відкриємо для вас таємницю, що ж ви побачите на сцені Театральної вітальні?

Веселу і часом зовсім уже безглузду історію з яскравими жартами, піснями. І все це - в геніальної акторської подачі. І нехай розповідь здається малоймовірним, нереальним, зате в ньому дотримані основні закони жанру. І головне, що вийде зрозуміти до кінця вистави: наскільки мало сенсу в загальноприйнятих нормах.

Ну що, готові побачити, як розбиваються стандарти? Тоді займайте свої місця в концертному залі. До зустрічі!


Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Лебедине озеро. Львівська Опера 14 лютого 19:00, Чт Лебедине озеро. Львівська Опера Ужгород, Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр від 150 грн. Лебедине озеро. Львівська Опера Вже не хочу 14 лютого Лебедине озеро. Львівська Опера Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр Придбати Чорний квадрат. Усі жінки продаються 05 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Усі жінки продаються Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Усі жінки продаються Вже не хочу 05 лютого Чорний квадрат. Усі жінки продаються Bel etage Придбати Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати