Останнє приземлення, або один день із життя внутрішнього органу 16+

20 листопада 2018, Вт. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Театр на Подолі запрошує Вас подивитися іронічну комедію «Останнє приземлення. Або один день з життя внутрішнього органу ». Хочете досхочу насміятися? Тоді беріть квитки і приходьте в Театральну Вітальню в Києві. Буде абсурдно, але по-справжньому весело!

Хтозна, який політ на літаку виявиться останнім? Ми рекомендуємо не сильно цим морочитися, а краще подивитися, як Театр на Подолі обіграв цю йому, взяту з розповіді талановитого українського письменника і кінематографіста Андрія Куркова. Тим більше, що режисурою вистави займався з.а. України Ігор Славинський за допомогою Софії Людвиченко.

Постановка просякнута хорошою музикою і забавними піснями. Вокалу акторів спеціально навчала Марина Керусенко, а легким і красивим танцювальним пасажів - Анжеліка Борисова. Музичну огранювання спектаклю надав Володимир Борисов.


У підготовці вистави також брали участь:

Художник-постановник - Марія Погребняк

Художник по костюмах - Ніна Руденко

Хочете ми трошки відкриємо для вас таємницю, що ж ви побачите на сцені Театральної вітальні?

Веселу і часом зовсім уже безглузду історію з яскравими жартами, піснями. І все це - в геніальної акторської подачі. І нехай розповідь здається малоймовірним, нереальним, зате в ньому дотримані основні закони жанру. І головне, що вийде зрозуміти до кінця вистави: наскільки мало сенсу в загальноприйнятих нормах.

Ну що, готові побачити, як розбиваються стандарти? Тоді займайте свої місця в концертному залі. До зустрічі!


Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати