Обережно, жінки!

19 липня 2018, Чт. 19:00
Палац Україна (малий зал) Київ, вул. Велика Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Обережно, жінки! у Києві - фото №1 Обережно, жінки! у Києві
Обережно, жінки! у Києві - фото №2 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №3 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №4 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №5 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №6 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №7 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №8 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №9 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №10 picture

Про подiю

Київський театр "Тисячоліття" презентує виставу "Обережно, жінки!"

Хочете посміятися від душі? Тоді обов'язково приходьте на неймовірний спектакль "Обережно, жінки!" Вам гарантований вечір тонкої іронії і яскравого гумору.

Уривок з п'єси "Обережно - жінки!": "Прийди Жаклін на десять хвилин раніше: О, що могло б статися: Так, це як ніби прогулянка по мінному полю. Весь час на волосині. Причому вчинена неспеціально. Абсолютно! І як так виходить - сам не знаю. Абсолютно щиро намагаєшся вести праведне, нормальне, чесне життя: зустрічаєш дівчину, красиву, чудову, закохуєшся в неї: живеш. живеш, живеш, живеш: А потім раптом зустрічаєш ще одну дівчину, теж красиву, теж чудову, і ти теж намагаєшся вести праведне, нормальне, чесне життя, але вже і з нею. Потім ще кого-небудь зустрічаєш: І в результаті у тебе три правильних, нормальних, чесних життів, а ти сам при цьому типовий, аморальний і безчесний лицемір. Парадокс якийсь: Таємниця природи.

Автор п'єси Андрій Курейчик

Режисер-постановник Ірина Малигіна

Хореограф Алекс Телешко

Інші дати

Обережно, жінки!

04 жовтня 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Обережно, жінки!

01 листопада 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Дивні люди. Жарти перед смертю 30 вересня 19:15, Нд Дивні люди. Жарти перед смертю Будинок архітектора, Київ від 150 грн. Дивні люди. Жарти перед смертю Вже не хочу 30 вересня Дивні люди. Жарти перед смертю Будинок архітектора Придбати Одружуйтесь зі мною 02 жовтня 19:00, Вт Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 200 грн. Одружуйтесь зі мною Вже не хочу 02 жовтня Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати