Обережно, жінки!

20 червня 2018, Ср. 19:00
Палац Україна (малий зал) Київ, вул. Велика Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Обережно, жінки! у Києві - фото №1 Обережно, жінки! у Києві
Обережно, жінки! у Києві - фото №2 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №3 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №4 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №5 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №6 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №7 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №8 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №9 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №10 picture

Про подiю

Київський театр "Тисячоліття" презентує виставу "Обережно, жінки!"

Хочете посміятися від душі? Тоді обов'язково приходьте на неймовірний спектакль "Обережно, жінки!" Вам гарантований вечір тонкої іронії і яскравого гумору.

Уривок з п'єси "Обережно - жінки!": "Прийди Жаклін на десять хвилин раніше: О, що могло б статися: Так, це як ніби прогулянка по мінному полю. Весь час на волосині. Причому вчинена неспеціально. Абсолютно! І як так виходить - сам не знаю. Абсолютно щиро намагаєшся вести праведне, нормальне, чесне життя: зустрічаєш дівчину, красиву, чудову, закохуєшся в неї: живеш. живеш, живеш, живеш: А потім раптом зустрічаєш ще одну дівчину, теж красиву, теж чудову, і ти теж намагаєшся вести праведне, нормальне, чесне життя, але вже і з нею. Потім ще кого-небудь зустрічаєш: І в результаті у тебе три правильних, нормальних, чесних життів, а ти сам при цьому типовий, аморальний і безчесний лицемір. Парадокс якийсь: Таємниця природи.

Автор п'єси Андрій Курейчик

Режисер-постановник Ірина Малигіна

Хореограф Алекс Телешко

Інші дати

Обережно, жінки!

06 вересня 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Обережно, жінки!

04 жовтня 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Схожі події

Женихи 24 вересня 19:00, Пн Женихи Центральний будинок офіцерів, Київ від 150 грн. Женихи Вже не хочу 24 вересня Женихи Центральний будинок офіцерів Придбати Freedom Jazz 02 вересня 19:00, Нд Freedom Jazz Театр музкомедії, Одеса від 300 грн. Freedom Jazz Вже не хочу 02 вересня Freedom Jazz Театр музкомедії Придбати Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати