Обережно, жінки!

6 вересня 2018, Чт. 19:00
Палац Україна (малий зал) Київ, вул. Велика Васильківська, 103
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Обережно, жінки! у Києві - фото №1 Обережно, жінки! у Києві
Обережно, жінки! у Києві - фото №2 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №3 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №4 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №5 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №6 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №7 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №8 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №9 picture
Обережно, жінки! у Києві - фото №10 picture

Про подiю

Київський театр "Тисячоліття" презентує виставу "Обережно, жінки!"

Хочете посміятися від душі? Тоді обов'язково приходьте на неймовірний спектакль "Обережно, жінки!" Вам гарантований вечір тонкої іронії і яскравого гумору.

Уривок з п'єси "Обережно - жінки!": "Прийди Жаклін на десять хвилин раніше: О, що могло б статися: Так, це як ніби прогулянка по мінному полю. Весь час на волосині. Причому вчинена неспеціально. Абсолютно! І як так виходить - сам не знаю. Абсолютно щиро намагаєшся вести праведне, нормальне, чесне життя: зустрічаєш дівчину, красиву, чудову, закохуєшся в неї: живеш. живеш, живеш, живеш: А потім раптом зустрічаєш ще одну дівчину, теж красиву, теж чудову, і ти теж намагаєшся вести праведне, нормальне, чесне життя, але вже і з нею. Потім ще кого-небудь зустрічаєш: І в результаті у тебе три правильних, нормальних, чесних життів, а ти сам при цьому типовий, аморальний і безчесний лицемір. Парадокс якийсь: Таємниця природи.

Автор п'єси Андрій Курейчик

Режисер-постановник Ірина Малигіна

Хореограф Алекс Телешко

Інші дати

Обережно, жінки!

01 листопада 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 250 грн.

Обережно, жінки!

27 грудня 2018 19:00

Палац Україна (малий зал) ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Схожі події

Чорний Квадрат: Любов буває двічі! 23 жовтня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Любов буває двічі! ATLAS, Київ від 120 грн. Чорний Квадрат: Любов буває двічі! Вже не хочу 23 жовтня Чорний Квадрат: Любов буває двічі! ATLAS Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Київ Модерн Балет. Кармен.TV 27 жовтня 19:00, Сб Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Кармен.TV Вже не хочу 27 жовтня Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лесь Подерв’янський 07 грудня 19:00, Пт Лесь Подерв’янський Центр Довженка, Львів від 290 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 07 грудня Лесь Подерв’янський Центр Довженка Придбати