Ostrov Festival 2019

15 - 17 червня 2019 22:00
Труханів острів Київ, Труханів острів
від 1300 грн.
від 1300 грн.

Галерея

Ostrov Festival 2019 у Києві - фото №1 Ostrov Festival 2019 у Києві
Ostrov Festival 2019 у Києві - фото №2 Ostrov Festival 2019 у Києві афіша
Ostrov Festival 2019 у Києві - фото №3 Ostrov Festival 2019 у Києві квитки
Ostrov Festival 2019 у Києві - фото №4 Ostrov Festival 2019 у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто відвідати Ostrov Festival 2019?

1. Ми готуємо кращий Ostrov за останні 7 років. Твій Ostrov.
2. Лайнап з іменами світових артистів а також представниками кращих лейблів.
3. Довгий уїкенд для любителів музики і танців з 15 по 17 червня.

Фестиваль OSTROV після торішніх гастролей на узбережжі Чорного моря повертається додому в столицю! Улюблений острів посеред Дніпра готується прийняти любителів музики і танців на довгий вікенд з 15 по 17 червня 2019 року.

Уже сьомий рік фестиваль радує меломанів і тусовщиків органічним лайн-апом з іменами цікавих музикантів і артистів, а також представниками кращих лейблів, промо команд і ком'юніті української електронної сцени. Потужна енергетика природи, химерні декорації, звук, здатний проникати в кожну клітину організму і танці ... Нескінченні танці в оточенні друзів і однодумців на Твоєму Острові!

За шість років на Ostrov приїжджали такі великі імена світової сцени, як Carl Craig, Radioslave, Pan-Pot, Mind Against, Nicole Moudaber, DJ Koze, Booka Shade, Ricardo Villalobos, Tale of Us, Ben Klock, Dixon, Guy Gerber і багато інші. У лайнап побували десятки кращих українських діджеїв і проектів. Так само буде і в цьому році.

На сьогодні Ostrov 2019 анонсував привабливу розсип хедлайнерів. Це Amelie Lens, Farrago, Joyhauser (всі - Бельгія), Henrik Shwarz, FJAAK, J.Manuel (всі - Німеччина), KiNK (Болгарія), Sonja Moonear (Швейцарія), Nolah (Іспанія), Woo York (Україна), Jeremy Underground (Франція).

General Admission - квиток дає право входу і переміщення по території фестивалю (крім Backstage зони)

Backstage - квиток має ряд таких переваг:

- окремий вхід, що забезпечує швидкий прохід.
- дає право переміщення по території фестивалю, а також доступ в окрему backstage - зону підвищеного комфорту для обмеженої кількості гостей.
- максимально близьке знаходження біля артистів, які виступають.
- спеціальне розширене меню.
- окремий обслуговуючий персонал та охорона.
- окрема зона WC.

18+

Схожі події

Квиток на Кураж! 23 травня 12:00, Сб Квиток на Кураж! Київ, ВДНГ від 150 грн. Квиток на Кураж! Вже не хочу 23 травня Квиток на Кураж! ВДНГ Придбати KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! 15 лютого 12:00, Сб KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! Київ, ВДНГ від 1500 грн. KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! Вже не хочу 15 лютого KURAZH ID — РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ НА КУРАЖ! ВДНГ Придбати виставка квітів Кожного дня виставка квітів Одеса, від 25 грн. виставка квітів Вже не хочу Кожного дня виставка квітів Придбати Виставка гігантських китайських ліхтарів Кожного дня Виставка гігантських китайських ліхтарів Одеса, від 100 грн. Виставка гігантських китайських ліхтарів Вже не хочу Кожного дня Виставка гігантських китайських ліхтарів Придбати