24-pay-mark Created with Sketch.

Гурт От Vinta та Олександр Положинський

18 травня 2024, сб. 18:00-18:00
Docker Pub Київ, вул. Богатирська, 25
від 275 ₴
від 275 ₴

Про подiю

Чому варто піти на концерт Ot Vinta та олександр положинський у Києві?

  1. Заряджений позитивом український фольк.
  2. Виконання, що не дає всидіти на місці.
  3. Неймовірні враження від самобутньої творчості.

Концерт Ot Vinta ТА ОЛЕКСАНДР ПОЛОЖИНСЬКИЙ у Києві

Починаючи з 1994-го року гурт Ot Vinta веде свою творчу діяльність. Будучи сьогодні відомими поза межами рідної країни, музиканти плекають українське коріння й несуть у світ новий напрямок – укр-а-біллі. У цьому, винайденому Ot Vinta стилі, замість звичного кантрі використовується український фольк. Оригінальність тріо полягає не тільки у звучанні, а й у інших колоритних деталях: харизматична, яскрава поведінка, цікаві костюми й унікальний народний музичний інструмент електро-козабас роблять гурт дійсно неповторним та впізнаваним. Це перший випадок виконання пісень з електричним козабасом у рок-музиці. Колектив є частим гостем багатьох відомих музичних фестів України: «Нівроку», «Рок Січ», «Підкамінь», «Славське Рок», «Захід», «Бандерштат» та інших.

Олександр Положинський - діючий військовослужбовець, який зараз проходить службу в Києві, користуючись можливістю виступати у вільний від службових справ час та підтримкою керівництва, яке розуміє важливість таких концертів, вирішив не відкладати цей проект на потім. «Хтозна, що чекає нас завтра. Тому, поки є змога і підтримка колег по сцені, треба робити сьогодні».

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 10 років без надання окремого місця
✅ Вікових обмежень не передбачено
⌚️ Тривалість: 90-150 хвилин

У випадку повітряної тривоги концерт не призупиняється, майданчик є безпечним.


Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати