Готель Беверлі Хіллз

20 травня 2019, Пн. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Готель Беверлі-Хіллз?

1. Талановиті актори зроблять прості сюжети трьох історій неймовірно захоплюючими.
2. Пориньте в захоплюючу подорож до глибин людської психології.
3. Подаруйте коханій жінці прекрасний вечір.

Захоплююча історія про пригоди трьох подружніх пар в знаменитому готелі - на сцені FREEDOM HALL 20 травня!

Тільки для вас - сюжет, захоплюючий вашу увагу з перших секунд! «Готель« Беверлі Хіллз »- яскраве, наповнене гумором вистава, поставлена за мотивами коротких п'єс Н. Саймона.

На очах глядача розкриються три історії: про найскладніші відносинах колишнього подружжя, які ніяк не можуть поділити дорослу дочку, про нелюбимої чоловіком англійської актрисі і про забавну єврейської парочці, кожен крок якої перетворюється на справжній фарс.

Прості, нехитрі на перший погляд, сюжети, змушують не тільки посміятися над дивацтвами героїв, а й задуматися про своє, особисте. Глядачеві відразу відкриються такі глибини психології відносин, про які вони навіть не мріяли! А то, що ролі в спектаклі виконують талановиті актори (А. Богданович, Е. Кістень, Н. Васько, Т. Аркушенко) дозволить сюжету розкритися ще яскравіше до загального задоволення. НЕ пропустіть!

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Аліса в країні чудес 28 липня 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 28 липня Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати