Готель кохання Каліфорнія

20 жовтня 2018, Сб. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на спектакль "Готель кохання "Каліфорнія"?

1. За мотивами п'єс знаменитого американського драматурга Ніла Саймона.
2. Інтригуюча сюжетна лінія, яка не дозволить вам нудьгувати ні секунди.
3. Не тільки посміятися від душі, а й по-справжньому культурно відпочити.

Вистава "Готель кохання "Каліфорнія" поставлена за мотивами декількох п'єс відомого американського драматурга. Ніл Саймон – володар нагород "Тоні", "Золотий глобус" і навіть Пулітцерівської премії.

Постановка від Харківського театру для дорослих – професійного драматичного театру, створеного в 2014 році. Ця захоплива і лірична комедія змусить вас і посміятися від душі, і зануритися з головою в незвичайну, захопливу історію. На вас чекає просто блискуча акторська гра! Інтригуюча сюжетна лінія не дозволить нудьгувати вам ні секунди.

Про що ж спектакль? Три подружні пари зупиняються в різний час в одному і тому ж номері лос-анджелеського готелю. Стіни цього номера були свідками неймовірної кількості незвичайних подій, розмов, емоцій... І зараз вони продовжують зберігати таємниці, з якими познайомляться глядачі.

У виставі "Готель кохання "Каліфорнія" грають Анна Андрющенко, Ольга Козуб, Костянтин Купин, Антон Андрющенко та Марина Колишкіна. Режисер-постановник – Кирило Душин, головний режисер театру. Чекаємо на вас на цій захопливій і смішній виставі!

Схожі події

Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Київ Модерн Балет. Кармен.TV 27 жовтня 19:00, Сб Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Кармен.TV Вже не хочу 27 жовтня Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лесь Подерв’янський 07 грудня 19:00, Пт Лесь Подерв’янський Центр Довженка, Львів від 290 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 07 грудня Лесь Подерв’янський Центр Довженка Придбати Скапен Скапен 1 Подія Скапен 24.10 - 24.10.2018