Готель любові Каліфорнія

23 грудня 2018, Нд. 19:00
Центральний будинок художника Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5
від 130 грн.
від 130 грн.
Обрати квиток

Галерея

Готель любові Каліфорнія у Києві - фото №1 Готель любові Каліфорнія у Києві
Готель любові Каліфорнія у Києві - фото №2 Готель любові Каліфорнія у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Готель любові "Каліфорнія"?

1. За мотивами п'єс знаменитого американського драматурга Ніла Саймона.
2. Інтригуюча сюжетна лінія, яка не дозволить вам нудьгувати ні секунди.
3. Не тільки посміятися від душі, а й по-справжньому культурно відпочити.

Вистава "Готель любові" Каліфорнія "поставлений за мотивами декількох п'єс відомого американського драматурга. Ніл Саймон - володар нагород" Тоні "," Золотий глобус "і навіть Пулітцерівської премії.

Постановка від Харківського театру для дорослих - професійного драматичного театру, створеного в 2014 році. Ця захоплююча і лірична комедія змусить вас і посміятися від душі, і поринути з головою в незвичайну, захоплюючу історію. Вас чекає просто блискуча акторська гра! Інтригуюча сюжетна лінія не дозволить нудьгувати вам ні секунди.

Про що ж спектакль? Три подружні пари зупиняються в різний час в одному і тому ж номері лос-анджелеського готелю. Стіни цього номера були свідками неймовірного безліч незвичайних подій, розмов, емоцій ... І зараз вони продовжують зберігати незліченну кількість таємниць, з якими познайомляться глядачі.

У виставі "Готель любові" Каліфорнія "грають Анна Андрющенко, Ольга Козуб, Костянтин Купин, Антон Андрющенко та Марина Колишкіна. Режисер-постановник - Кирило Душин, головний режисер театру. Чекаємо вас на цій захоплюючій і смішний постановці!