Отелло / Україна / Facebook

26 червня 2019, Ср. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Отелло / Україна / Facebook»?

1. Побувати на новій постановці театру «Золоті ворота».
2. Подивитися з боку на художнє втілення особливостей нашого часу.
3. Побачити театральні фантазії на тему класичних творів.

Є один ключовий момент, який вам потрібно знати, якщо ви вирішили відправитися на прем'єрний спектакль театру «Золоті ворота». Жанр постановки - «це зовсім не« Отелло »! Тому не чекайте втілення знайомої шекспірівської трагедії. Адже не дарма постановка носить назву «Отелло / Україна / Facebook».

Напевно, немає більше жодного учасника в світі, особа якого так би прагнули встановити! Ні Гомер, ні Мольєр, ні Байрон ... Ніхто не удостоївся такої честі. А все тому, що факти біографії Вільяма Шекспіра досить скупі і суперечливі. Та й важко повірити, що людина, що не має освіти, міг писати п'єси, що містять новітні відомості з безлічі сфер знань: від філософії до картографії. Вражає і словниковий запас Шекспіра - близько 12 тисячі слів - рекорд серед літературних геніїв!

Пошуки реального Шекспіра не вщухають. Можливо, під таким псевдонімом писав драматург Крістофер Марло, Роджер і Єлизавета Ретленд або зовсім ціла група авторів на чолі з філософом Френсісом Беконом. Правда, є і зовсім недавні дослідження. Так, британські вчені в кінці минулого року встановили, що під псевдонімом «Шекспір» працювали літератори Павло Ар'є та Марина Смілянець, режисер Стас Жирков і актори театру «Золоті ворота».

Не вірите? Тоді приходьте на новий спектакль «Отелло / Україна / Facebook», щоб спростувати нашу версію! Зрештою, що таке правда чи вигадка в 21 столітті? Це буде цікаво і незвично! Чекаємо Вас!

Схожі події

Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 4 Події Ніч перед Різдвом 24.12 - 10.01.2020 Імперія ангелів 08 грудня 19:30, Нд Імперія ангелів Київ, Київська Консерваторія від 190 грн. Імперія ангелів Вже не хочу 08 грудня Імперія ангелів Київська Консерваторія Придбати Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати