Отелло / Україна / Facebook

5 вересня 2019, Чт. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Отелло / Україна / Facebook»?

1. Побувати на новій постановці театру «Золоті ворота».
2. Подивитися з боку на художнє втілення особливостей нашого часу.
3. Побачити театральні фантазії на тему класичних творів.

Є один ключовий момент, який вам потрібно знати, якщо ви вирішили відправитися на прем'єрний спектакль театру «Золоті ворота». Жанр постановки - «це зовсім не« Отелло »! Тому не чекайте втілення знайомої шекспірівської трагедії. Адже не дарма постановка носить назву «Отелло / Україна / Facebook».

Напевно, немає більше жодного учасника в світі, особа якого так би прагнули встановити! Ні Гомер, ні Мольєр, ні Байрон ... Ніхто не удостоївся такої честі. А все тому, що факти біографії Вільяма Шекспіра досить скупі і суперечливі. Та й важко повірити, що людина, що не має освіти, міг писати п'єси, що містять новітні відомості з безлічі сфер знань: від філософії до картографії. Вражає і словниковий запас Шекспіра - близько 12 тисячі слів - рекорд серед літературних геніїв!

Пошуки реального Шекспіра не вщухають. Можливо, під таким псевдонімом писав драматург Крістофер Марло, Роджер і Єлизавета Ретленд або зовсім ціла група авторів на чолі з філософом Френсісом Беконом. Правда, є і зовсім недавні дослідження. Так, британські вчені в кінці минулого року встановили, що під псевдонімом «Шекспір» працювали літератори Павло Ар'є та Марина Смілянець, режисер Стас Жирков і актори театру «Золоті ворота».

Не вірите? Тоді приходьте на новий спектакль «Отелло / Україна / Facebook», щоб спростувати нашу версію! Зрештою, що таке правда чи вигадка в 21 столітті? Це буде цікаво і незвично! Чекаємо Вас!

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Золотий ключик 23 листопада 12:00, Сб Золотий ключик Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Золотий ключик Вже не хочу 23 листопада Золотий ключик Театр юного глядача Придбати Олексій Горбунов та група 23 листопада 19:00, Сб Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Одеса, Театр на Чайній від 200 грн. Олексій Горбунов та група Вже не хочу 23 листопада Олексій Горбунов та група "Смуток пілота" "Чорна скринька" Театр на Чайній Придбати Чоловік перед дзеркалом 26 листопада 19:00, Вт Чоловік перед дзеркалом Одеса, Російський театр від 100 грн. Чоловік перед дзеркалом Вже не хочу 26 листопада Чоловік перед дзеркалом Російський театр Придбати