Отелло / Україна / Facebook

29 серпня 2020, Сб. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Отелло / Україна / Facebook»?

1. Побувати на новій постановці театру «Золоті ворота».
2. Подивитися з боку на художнє втілення особливостей нашого часу.
3. Побачити театральні фантазії на тему класичних творів.

Є один ключовий момент, який вам потрібно знати, якщо ви вирішили відправитися на прем'єрний спектакль театру «Золоті ворота». Жанр постановки - «це зовсім не« Отелло »! Тому не чекайте втілення знайомої шекспірівської трагедії. Адже не дарма постановка носить назву «Отелло / Україна / Facebook».

Напевно, немає більше жодного учасника в світі, особа якого так би прагнули встановити! Ні Гомер, ні Мольєр, ні Байрон ... Ніхто не удостоївся такої честі. А все тому, що факти біографії Вільяма Шекспіра досить скупі і суперечливі. Та й важко повірити, що людина, що не має освіти, міг писати п'єси, що містять новітні відомості з безлічі сфер знань: від філософії до картографії. Вражає і словниковий запас Шекспіра - близько 12 тисячі слів - рекорд серед літературних геніїв!

Пошуки реального Шекспіра не вщухають. Можливо, під таким псевдонімом писав драматург Крістофер Марло, Роджер і Єлизавета Ретленд або зовсім ціла група авторів на чолі з філософом Френсісом Беконом. Правда, є і зовсім недавні дослідження. Так, британські вчені в кінці минулого року встановили, що під псевдонімом «Шекспір» працювали літератори Павло Ар'є та Марина Смілянець, режисер Стас Жирков і актори театру «Золоті ворота».

Не вірите? Тоді приходьте на новий спектакль «Отелло / Україна / Facebook», щоб спростувати нашу версію! Зрештою, що таке правда чи вигадка в 21 столітті? Це буде цікаво і незвично! Чекаємо Вас!