Звідки беруться діти? 12+

5 червня 2019, Ср. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Звідки беруться діти?»

1. Вистава-казка про призначення жінки в цьому світі: хтось може погодитися, хтось - посперечатися. Але байдужих не буде.
2. Постановка змусить задуматися: а що є щастя для вас.
3. Гра талановитих актрис не дозволить засумніватися в їх щирості.

Театр на Подолі представляє спектакль «Звідки беруться діти?». Лірична притча про жіноче щастя торкнеться душу. Можливо, в одній з героїнь ви побачите себе або знайому. Зрозумілим є одне: буде коштувати неймовірних зусиль залишитися осторонь.

Вистава побудована на життєвих історіях вісьмох жінок, яких об'єднала пологова палата. Для однієї з них щастя материнства відкриється вже в шостий раз. Інша чекає дитину, якого не планували. Третьою, на жаль, ніколи не стати мамою. Але всі ті проблеми, які є у кожної з героїнь, здаються дрібницями, коли до них приєднується Оксана, сурогатна мати ...

Щастя - те, до чого прагне кожна жінка. До нього йдуть через випробування і труднощі. Дуже важливо знайти своє справжнє призначення. Бути коханою і потрібною. Так звідки ж все-таки береться щастя?

Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Жизель 20 листопада 18:30, Ср Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 20 листопада Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати