СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ
8 квітня 2020, Ср. 18:30
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Ото була весна

Про подiю

Ото була весна у Львові! Чекаємо вас 2020-04-08 о 18:30 на майданчику Перший український театр для дітей та юнацтва, Львів.
Ви можете купити квитки на Ото була весна на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на виставу «Ото була весна»?

1. Тема пошуку свого шляху завжди залишається актуальною для людини.
2. У героях вистави, можливо, хтось впізнає себе.
3. Щира і талановита гра акторів змусить забути про реальність і зануритися в світ чистих емоцій.

Запрошуємо вас на виставу «Ото була весна». Приходьте: буде про що подумати.

В основі постановки - сюжет популярної п'єси XIX століття «Безталанна». Глядачеві пропонується сучасне оповідання про те, що завжди хвилювало людину - пошуку своєї долі. Не секрет, що у кожного своя дорога. Ми знаходимо своє призначення в житті, свою половинку. А часом - самовпевнено намагаємося одноосібно все змінити. Але чи завжди виходить втекти від долі? Адже деякі такі спроби відображаються на нашому житті трагічно ...

Герої вистави «Ото була весна» - звичайні хлопці та дівчата, якими вони є сьогодні і були десятки років назад. Це люди, які переживають справжні почуття, щирі емоції. Вони стають учасниками любовного трикутника, люблять і страждають.

Всі переживання молодих акторів - щирі і непідробні. Страждання, ревнощі, пристрасть - все чесно і по-справжньому. І це зближує глядача і акторів, змушуючи повірити кожному слову.