24-pay-mark Created with Sketch.

O.Torvald

6 жовтня 2023, пт. 18:00-22:00
Malevich Concert Arena Львів, Проспект Чорновола, 2
від 600 ₴
від 600 ₴

Про подiю

Вперше з початку повномасштабного вторгнення O.Torvald зіграє для вас у повному складі!

До цього часу гурт майже не давав концертів, адже частина команди долучилася до Збройних Сил України. Наразі фронтмен гурту – Женя Галич повернувся у Київ на відновлення з Бахмуту, де перебував зі своїм підрозділом і вже не може дочекатися зустрічі з вами.

«Країна-терорист відібрала у нас нормальне життя, проте ми дуже скучили за живими, гучними концертами і хочемо зіграти так, як ніколи до цього. До того ж, це буде єдиний концерт у Львові в цьому році», – коментує Женя Галич.

6 жовтня — Львів, клуб Малевич

Станьте першими, хто почує нові пісні «Дихай» та «Голосові» наживо, а також відчує шалену енергетику справжнього рок-концерту.

Окрім звиччних квитків у фан-зону чи за столами є лише 20 Meet & Greet квитків, які включають в себе:

  • мерч
  • ранній вхід на локацію
  • зустріч з гуртом

Артисти

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати