24-pay-mark Created with Sketch.

OTOY. Великий Сольний Концерт

18 серпня 2023, пт. 20:00-22:00
Клуб на !FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 450 ₴
від 450 ₴

Про подiю

Перший сольний концерт OTOY у Львові з презентацією нового альбому "Недовготривалі Відносини"!

OTOY - один з найконцептуальніших українських реп-виконавців, який захоплює публіку на сценах українських та міжнародних фестивалів. Він гучно прозвучав на таких фестивалях, як Atlas Weekend, Rap Ua Awards, Art Weapon, Exile Berlin та інших. Але це ще не все! OTOY представив Україну на міжнародній сцені "Євробачення-2023" як запрошений артист.

Протягом останніх років OTOY встиг наробити галасу не тільки в українській музичній культурі, але й активно долучився до соціально-політичного життя країни. Через свою творчість він висловлює свою громадську та соціальну позицію, розповідає про Україну та наші реалії.

Не пропустіть можливість почути новий альбом "Недовготривалі Відносини" та мініальбом "ОКОЛОФРОНТ" наживо від OTOY.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 12 років без надання окремого місця
✅ З 16 років без супроводу батьків або дорослих
⌚️ Тривалість: 1,5-2 години
🛡Алгоритм дій до початку тривоги:початок події переноситься до відбою, якщо на території вже знаходяться люди ми просимо їх пройти в укриття.

Якщо подія повинна проходити в укритті, то вона починається без будь-яких змін та зупинок.У випадку, якщо подія починається ввечері і тривога затягується, ми про це повідомляємо в наших соц мережах та переносимо або скасовуємо подію

Під час події: подія призупиняється, лунає сповіщення про тривогу та прохання пройти усіх відвідувачів в укриття за вказівниками, які знаходяться на території. Подія продовжується після завершення повітряної тривоги. Якщо подія проходить в укритті вона не переривається.


Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати