1 грудня 2018, Сб. 20:00
Музичний Простір МК Київ, вул. Богдана Хмельницького, 57б
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

OY Sound System у Києві - фото №1 picture
OY Sound System у Києві - фото №2 picture
OY Sound System у Києві - фото №3 OY Sound System у Києві квитки
OY Sound System у Києві - фото №4 picture
OY Sound System у Києві - фото №5 picture
OY Sound System у Києві - фото №6 picture
OY Sound System у Києві - фото №7 picture
OY Sound System у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт OY Sound System?

1. Оригінальна група, яка вміє здивувати.
2. Незвичайні тексти і музика.
3. "Ой", - скажете ви, почувши пісні колективу.

OY Sound System - назва етно-електронного гурту з легким і невимушеним саундом, але при цьому якісним змістом.

Складно визначити жанр або стилістику цього культурного продукту. Вписати їхню творчість у певні рамки - майже неможливо. Унікальне звучання OY Sound System - це вдалий мікс із реггі, електро-року, попу й українського фольклору.

Музиканти зробили ставку на питання і проблеми сучасного суспільства України. І це у них вийшло просто чудово! Дебютний альбом "Attention! Attention!" побачив світ у серпні 2017 року. Збірник увійшов до рейтингів впливових вітчизняних музичних видань.

Щоб прийти до такого результату, за словами хлопців, їм довелося досконально вивчати фольклор блошиних ринків, електронну матчастину, гангста-реп, а також історію Ямайки. Потім залишалося тільки загорнути це все в танцювальні бойовики, з їх допомогою влаштувавши шторм і бурю на будь-якій сцені.

Концертна основа колективу - вокалістка Вікторія Родько і саундпродюсер Тарас Галаневич. Приходьте 1 грудня в Музичний простір МК - це буде екстравагантно, ошатно, іронічно! Почувши цю електронну гримучу суміш, ви скажете захоплено і здивовано: "Ой!".

Чекаємо на вас!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати