Пахіта. Вальпургієва ніч

15 березня 2020, Нд. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Пахіта. Вальпургієва ніч в Одесі! Чекаємо вас 15 березня в 18:30 в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету.

Ви можете купити квитки на Пахіта. Вальпургієва ніч на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на балет «Пахіта» і «Вальпургієва ніч» в Одесі?

1. Один вечір у театрі - і два чудових твори.
2. Оцінити віртуозну балетну техніку танцюристів і насолодитися гарною музикою.
3. Отримати величезне естетичне задоволення від приголомшливого дійства.

Балети «Пахіта» і «Вальпургієва ніч» в Одесі. Вишукане задоволення для цінителів

На сцені Одеського оперного театру - відомі балетні постановки «Пахіта» і «Вальпургієва ніч». Дозвольте собі розкіш побачити два чудових вистави за один вечір.

Технічність танцюристів, музичні фарби і особлива атмосфера театру - гарантія яскравих вражень. НЕ пропустіть!

«Пахіта» і «Вальпургієва ніч» в Одесі: знамениті твори з Золотого фонду світового театру.

«Пахіта» легендарний балет Людвіга Мінкуса, створений за мотивами п'єси Сервантеса« Циганочка ». Твір займає важливе місце в репертуарі будь-якого театру і незмінно збирає повні зали.

Особливість виконання жіночих партій балету «Пахіта» - в необхідності володіння зникаючої технікою allegro. Не менш віртуозний в даній постановці і чоловічий танець. Саме поєднання старовинної техніки і видовищності створює ауру романтичної епохи, описаної Сервантесом.

Хореографія - Маріус Петіпа.
Диригент - Ігор Чернецький.
Художник-постановник - Заслужений художник України Наталія Бевзенко-Зінкіна.

«Вальпургієва ніч» - балет Шарля Гуно, написаний за мотивами «Фауста» Гете. Приготуйтеся перенестися в світ, де панує Мефістофель, а Фауст, обтяжений глибокими думками, намагається хоч ненадовго відволіктися. Ви станете свідками неймовірних зустрічей і запаморочливих поворотів сюжету. Грація і пристрасть, містика і класика зіллються воєдино.

Вальпургієва ніч згадується в багатьох світових релігіях. Дивіться яскраву варіацію сучасного хореографа Леоніда Лавровського.