Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground

21 лютого 2019, Чт. 19:00
від 70 грн.
від 70 грн.

Галерея

Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground у Києві - фото №1 picture
Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground у Києві - фото №2 picture
Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground у Києві - фото №3 picture
Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground у Києві - фото №4 picture
Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground у Києві - фото №5 picture
Kyiv Modern Ballet. Палата № 6 і Underground у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на балет Палата № 6, Underground?

1. Два одноактні балети за вечір.
2. Хореограф-постановник Раду Поклітару.
3. Незрівнянна музика П. Васкса і А. Пярта.

Приходьте на вечір одноактних балетів "Underground" і "Палата № 6" від Раду Поклітару! Талановитий хореограф-постановник, як завжди, знайде, чим здивувати глядачів!

Перший одноактний балет під назвою "Палата № 6" (на музику естонського композитора Арво Пярта) є однією з найбільш інтимних постановок колективу. Вперше світло рампи вона побачила у Великому театрі Росії. Однак після перенесення на артистів трупи "Київ Модерн-балет" спектакль не тільки не втратив емоційної напруги і глибини, а й зміг збагатитися новими і дуже чеховськими нюансами.

Ця історія актуальна і зараз. Адже як і багато років тому, так і сьогодні людина, що відрізняється від інших, майже завжди приречена стати ізгоєм. Як відзначають творці "Палати № 6", потрясіння, викликане у глядачів цим балетним спектаклем, можна хіба що порівняти з катарсисом, який буває після перегляду кращих світових драматичних вистав.

Другий одноактний балет - "Underground" (на музику латвійського композитора Петеріса Васкса). У ньому Раду Поклітару представляє світ героїв, які опинилися в андеграунді, тобто на межі навіть не життя, а виживання. Обставини протиставлено прагненню кожного до далекого світла. Що ж це за світло? За словами самого Петеріса Васкса, це і Божественне, небесне світло, і світло дитинства. Звідси в постановці з'являються образи, які передають глядачам граничне внутрішнє напруження героїв. Але будь-якій напрузі потрібен вихід. І якщо його немає, то вона досягає тієї межі, за якою вже починається катастрофа у стосунках і руйнування особистості.

Сценографія - Андрій Злобін, Заслужений діяч мистецтв.

Схожі події

Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Topless. Все включено 25 червня 19:30, Вт Чорний квадрат. Topless. Все включено Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Topless. Все включено Вже не хочу 25 червня Чорний квадрат. Topless. Все включено Bel etage Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Лебедине озеро 08 липня 19:00, Пн Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 08 липня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати