пані міністр

20 липня 2019, Сб. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Пані міністр»?

1. Дотепна, жива і неймовірно яскрава постановка.
2. Унікальний жанр «комедії моралі», який відкриває найглибші шари людського характеру.
3. Кумедний, легкий сюжет, яка не набридне.

Зустрічайте нереально живу і яскраву постановку «Пані міністр» сербського драматурга Б. Нушича, яка знову відродилася на сцені театру ім. Лесі Українки!

Герої комедії нічим не примітні особистості: дрібний чиновник, якому ледь вдається погодувати сім'ю, і його дружина, яка звикла жити від зарплати до получки, весь час прикидаючи, у кого б взяти трохи в борг. Життя зовсім не яскрава, але в чомусь стабільна і зрозуміла героям. Але в один момент уклад, до якого всі звикли, різко руйнується, адже чиновнику пропонують пост міністра.

І тепер бідній жінці доведеться забути про штопанні зношеного одягу. Перед міністершу відкриваються неймовірні перспективи! Але, чи не закрутять вони голову простушке, що не звикла до розкоші? Цікаві перетворення, які терпить характер пані міністерші, бавлять, розважають і змушують задуматися: адже колись скромна сіра мишка в одну мить перетворюється на марнославний, нестерпну і ексцентричну штучку, апетити якої ростуть щохвилини! Задумайтеся, чи не впізнаєте в дамочки себе?

Чим закінчиться цей сюжет? Приходьте і дізнаєтеся!