Папа FEST

8 вересня 2019, Нд. 10:00
Onovo dendra Hotel Київ, Бориспільське шосе, 18 км
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Папа FEST?

1. Еко-локація: на дивовижній та комфортній локації серед соснового лісу, татусі і їхні сім’ї отримають змогу відвідати перший унікальний розважальний сімейний фестиваль «Папа FEST».
2. Творче та різноманітне наповнення фестивалю: фуд-корти, шопінг, фотозони, концерти зірок шоу-бізнесу, спікери, кастинг в дитяче теле-шоу, квести, атракціони, розіграші цінних призів.
3. Ідея та організація належить зірковому ведучому та батьку 3-х доньок.

У неділю, 8-го вересня, на території «ONOVO Dendra Hotel», що розташований за адресою: м. Київ, Бориспільське шосе, 18 км, відбудеться перший розважальний сімейний фестиваль «Папа FEST».

На унікальній локації серед соснового лісу, татусі і їхні сім’ї отримають незабутні емоції та зможуть здобути цікаві вміння і знання. На гостей фесту очікують видовищні фотозони, низка дивовижних майстер-класів, конкурсів, чемпіонатів, виступи цікавих спікерів та зустрічі з блогерами. Татусям особливо сподобаються чоловічі змагання.

Матусі ж оцінять б’юті та зони шопінгу, з дизайнерським одягом. Малеча буде в захваті від дитячої анімаційної шоу-програми, атракціонів, захоплюючих квестів з костюмованим перевтіленнями та кастингу до дитячого теле-шоу «Kids Team», як шляху стати справжньою зіркою! І всім, не залежно від віку й статі, сподобаються смаколики з фудкору, концерти зірок шоу-бізнесу, розіграші таких призів, як сімейна подорож, смартфон на інші.

Відвідувачі заходу зможуть поринути в атмосферу першокласного сімейного вікенду та надовго закарбують в пам`яті незабутній відпочинок на родинному фестивалі «Папа FEST».

Організатор: лідер в сфері організації свят «Дядя Жора Company».

Зірковий ведучий - Дядя Жора: «Я батько в кубі. У мене три доньки віком від двох до сімнадцяти років. Тому про сімейний відпочинок і справді захоплюючі й водночас корисні розваги я знаю практично все. Приходьте і переконайтесь. Буде весело!» – обіцяє Дядя Жора.

«Папа FEST» - сімейний розважальний фестиваль для родин, які прагнуть активних та незабутніх емоцій.

Дата проведення: 8 вересня, неділя

Часові проміжки: 10.00 – 22.00

Місце: «ONOVO Dendra Hotel», Київ, Бориспільське шосе, 18 км


Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Святослав Кондратів 14 червня 21:00, Нд Святослав Кондратів Online-трансляція, Online-трансляция від 250 грн. Святослав Кондратів Вже не хочу 14 червня Святослав Кондратів Online-трансляция Придбати MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour 25 липня 20:00, Сб MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Одеса, Стадіон Спартак від 349 грн. MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Вже не хочу 25 липня MAX BARSKIH NEZEMNAYA World Tour Стадіон Спартак Придбати