Papa Roach

29 травня 2019, Ср. 21:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1350 грн.
від 1350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Papa Roach?

1. Гучне повернення легендарної рок-четвірки пропустити неможливо.
2. Буде круто одними з перших почути новий альбом Who Do You Trust наживо.
3. Божевільну атмосферу лайвів Papa Roach нічим не заміниш.

Зустрічайте! Нестримні Papa Roach – 29 травня в Stereo Plaza.

До Києва американська рок-четвірка привезе новий, десятий за рахунком, лонгплей Who Do You Trust. Обов'язково прозвучать і найпотужніші хіти минулих років. Тільки не пропустіть!

За 20 років команда Джакобі, Джеррі, Тобіна й Тоні обзавелася величезною армією шанувальників, двічі потрапляла в номінацію «Греммі», побувала на гастролях з Eminem і Marilyn Manson. Гурт сьогодні шанують як законодавців моди у світі рок-музики. А їхня пісня Last Resort ось уже 17 років звучить на радіо як гімн ню-металу.

Реліз Who Do You Trust, за прикладом попереднього альбому, одразу ж очолив світові чарти й отримав безліч позитивних оцінок від критиків і слухачів. Платівка дала шанувальникам все, за що ті так люблять Papa Roach: мелодику переборів у поєднанні з важкими гітарними ритмами.

За словами учасників групи, новий альбом дозволив їм максимально зануритися в жанри, які надихають, і просто створювати свіжу неперевершену музику.

Після шести років розлуки з київською публікою рокери знову приїжджають, щоб порвати на шматки зал і розплескати океан драйву!

Схожі події

МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 SOLD OUT 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати