Папин Олимпос

16 березня 2020, Пн. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 420 грн.
від 420 грн.
Обрати квиток

Галерея

Папин Олимпос у Києві - фото №1 Папин Олимпос у Києві
Папин Олимпос у Києві - фото №2 Папин Олимпос у Києві афіша

Про подiю

Папин Олимпос у Києві! Чекаємо на вас 16 березня в 19:00 в клубі ATLAS.

Чому варто піти на концерт Папин Олимпос у Києві?

1. Почути наживо пісні про паралельні світи, зомбі, школу, космос і підліткове кохання.
2. Побачити «Темно-оранжевый закат».
3. Насолодитися сучасним поп-панком.

Молода та зухвала команда Папин Олимпос з Волгограда

У 2018 році пісня з романтичною назвою «Темно-оранжевый закат» миттєво розлетілася інтернетом: тисячі підлітків у різних містах перекидали один одному запис і змагалися, хто крутіше зробить кавер. Замислений тінейджерський голос меланхолійно наспівував під розстроєну гітару: «Ты так хотела показать ему прокуренный балкон. У тебя слезы на глазах, у него – целый горизонт…»

Незабаром з'ясувалося, що автор – Давид Сайфуллоєв з Волгограда. Перший куплет і приспів «Темно-оранжевого заката» Давид написав у дванадцять років, а потім про цю пісню забув, почав створювати нові – про паралельні світи, зомбі, школу, космос і підліткове кохання. І лише за декілька років дописав свій перший хіт, який швидко підкорив молодь у різних містах.

У тому ж 2018 Давид зібрав свій гурт і придумав назву «Папин Олимпос», відсилає до пісні «Стилево» Макса Коржа. В команду покликав Льоню Альошина та Даню Сущенко, з якими грав у футбол. Потім у пабліку, присвяченому поезії Йосипа Бродського, Давид познайомився з Лізою Андрєєвою та покликав її грати в гурті на клавішах. За декілька місяців вони дали перший концерт в рідному Волгограді. Без PR-підтримки та реклами зібралася повна зала – 300 зачарованих школярок, які хором співали «Темно-оранжевый закат», «Осень», «Не перегорим».

Якось у школі ми стояли в коридорі разом із моєю однокласницею, – іронічно згадує Давид Сайфуллоєв. – І я їй кажу: «Так, ми ось гурт «Папин Олимпос», а вона відповідає: «Відсталі». А недавно вона разом з однокласницями в нас проходки на концерт у Краснодарі випрошувала. Люблю такі казуси.

До літа 2019 в інстаграмі у 18-річного Давида було вже 30 000 підписників, а у «ВКонтакте» число шанувальників гурту стало наближатися до позначки 100 000. Після виходу двох EP почалося божевілля – менше, ніж за місяць міні-альбом «Ніякого андеграунду!» прослухали понад мільйон разів.

Незабаром смартфон директора гурту Валерія Кущева розжарився від дзвінків регіональних промоутерів. Взимку 2019 і навесні 2020 року «Папин Олимпос» з нетерпінням чекають в 38 містах – від Мінська до Владивостока, від Краснодара до Мурманська.

Я постарався пояснити хлопцям, що якщо ми беремося за цю справу, хочемо підкорювати вершини, то потрібно віддаватися на всі сто відсотків, – впевнено заявляє Сайфуллоєв. – Але, я крім музики, нічого іншого й не роблю, бо не вмію. Як мене в дванадцять років переклинило, так я і зрозумів, що нічим іншим більше займатися не буду.

Перший концерт Папин Олимпос у Києві пройде 16 березня в клубі Атлас

Що ж побачать глядачі? По-перше, молоду та зухвалу команду з Волгограда, що грає злегка сируватий поп-панк. Шикарного фронтмена Давида Сайфуллоєва, який закінчує писати великий концептуальний альбом. Клавішницю Лізу, яка знає напам'ять усю поезію Срібного століття. Бас-гітариста Льоню Альошина, який навчився грати на інструменті декілька років тому, вигравши на спір у друзів новий айфон. Барабанщика Даню Сущенко – він ще вчиться в школі, але вже добре вихований на правильній музиці: Noise MC, «Нервы» і Хаски.

Фахівці музичної індустрії відразу розгледіли потенціал гурту: критик Олександр Кушнір назвав «Папин Олимпос» «головним інтернет-проривом 2020 року», Леха Ніконов з гурту «Последние танки в Париже» оголосив себе їхнім шанувальником, ідеолог «Дикой мяты» Андрій Клюкін запросив гурт виступити наступного літа в себе на фестивалі.

Де купити квитки на концерт Папин Олимпос у Києві?

Ви можете купити квитки на Папин Олимпос на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).