ПАРАД концертів Мирослава Скорика з Присвятої

22 вересня 2019, Нд. 18:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

ПАРАД концертів Мирослава Скорика з Присвятої в Івано-Франківську - фото №1 ПАРАД концертів Мирослава Скорика з Присвятої в Івано-Франківську
ПАРАД концертів Мирослава Скорика з Присвятої в Івано-Франківську - фото №2 ПАРАД концертів Мирослава Скорика з Присвятої в Івано-Франківську афіша

Про подiю

ПАРАД КОНЦЕРТОВ Мирослава Скорика з присвятою

Івано-Франківський академічний театр ім. Івана Франка

(Вул. Незалежності, 42)

22 вересня, 18:00

Легенда української музики Мирослав Скорик - композитор, який до цих пір продовжує натхненно створювати нові твори, що відображають актуальний СЬОГОДНІ і ВІЧНІ ЦІННОСТІ, які не змінюються з часом.

22 вересня на сцені Івано-Франківського академічного театру ім. Івана Франка прозвучить прем'єра Концерту № 10 для скрипки з оркестром в присутності автора!

Програма концерту унікальна - прозвучать твори, які маестро присвятив знаменитим музикантам ХХІ століття різні роки, і виконають їх, також, саме вони: Десятий скрипковий концерт М. Скорик присвятив одному з кращих скрипалів України Марку Комонько; скрипаль-віртуоз зі Швейцарії Олег Каськів виконає присвячений йому П'ятий скрипковий концерт, а Другий віолончельний концерт виконає один з найвідоміших віолончелістів України киянин Олександр Пірієв.

Також в концерті прозвучать кілька творів М. Скорика, які вже за життя стали світовою класикою, зокрема знаменитий "Карпатський концерт". Очолити симфонічний оркестр організатори запросили одного з найвідоміших і харизматичних диригентів України маестро Юрія Янко з Харкова, який додасть події яскравості і абсолютної грандіозності.

Не пропустіть відвідати «Парад концертів» і отримати насолоду від магією музики видатного композитора України Мирослава Скорика.

УЧАСНИКИ:

солісти:

  • Олександр Пірієв, віолончель, Київ
  • Марко Комонько, скрипка, Львів
  • Олег Каськів, скрипка, Швейцарія

колектив:

  • Симфонічний оркестр Львівської філармонії. Диригент: Юрій ЯНКО, Харків

програма:

  • урочиста увертюра
  • "Карпатський концерт" для оркестру
  • Концерт № 2 для віолончелі з оркестром
  • Концерт № 5 для скрипки з оркестром
  • Концерт № 10 для скрипки з оркестром. ПРЕМ'ЄРА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати