парад Роботів

Кожного дня 10:00
Ателье Кераміки Чернівці, вул. Хотинська 39Л
від 210 грн.
від 210 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Парад Роботів в Чернівцях! Чекаємо вас 2020-01-29 о 10:00 на майданчику Ательє Кераміки, Чернівці.
Ви можете купити квитки на Парад Роботів на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Неймовірний Парад Роботів починає свою ходу в Чернівцях с 29 січня! І запрошує всіх бажаючих поринути в незабутню атмосферу свята сучасних технологій.

Парад роботів- це інтерактивна розважально-пізнавальна виставка, на якій будуть представлені роботи з різних куточків світу: США, Канада, Великобританія, Україна, Японія, Корея і це далеко не повний список країн-учасниць.

Відвідування заходу дозволить познайомитися з дивовижними досягненнями інженерної думки. В рамках проекту будуть представлені роботи, які відображають актуальні тенденції розвитку робототехніки, штучного інтелекту та систем навчання. Всі технології виставлені у відкритому доступі. З роботами можна грати, танцювати, розмовляти, управляти і навіть фотографуватися з ними в своє задоволення.

Що можна побачити на Параді Роботів:
- Більше 50 роботів з різних країн світу.
- Робо-футбол і бойові битви.
- Танкові бої і гоночна траса.
- Дискотека з роботами.
- 4 зони віртуальної реальності.
- Живий робот-аніматор, який розважає відвідувачів.
- Цікаві майстер-класи.
- Зона для фотографування з роботами.
- Розважальні атракціони: лазерний тир, симулятор гольфу, планетарій, аерохокей і багато іншого.
- Зона ігрових приставок.
- Безкоштовне екскурсійне обслуговування.

Виставка дає відвідувачам величезну кількість добрих посмішок, позитивного настрою, щирих радісних емоцій! В рамках виставки діти знайомляться з навколишнім світом, знаходять відповіді на питання, що цікавлять, долучаються до технічного прогресу. Виставка сприяє розвитку мислення, уяви, логічних і творчих здібностей дитини, а також допомагає спілкуванню батьків з дітьми.

Дітям до трьох років включно - безкоштовно. Виставка працює щодня з 10:00 до 20:00