Парфумер. Ароматичне релакс-шоу

20 лютого 2020, Чт. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Парфумер. Ароматичне релакс-шоу у Києві! Чекаємо на вас 2020-02-20 в 19:30 на локації Київський планетарій, Київ.
Ви можете придбати квитки на Парфумер. Ароматичне релакс-шоу на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА Ароматичне РЕЛАКС-ШОУ "ПАРФУМЕР"?

1. Насолодитися новим форматом перфоменсу і творами Gabriele Denaro - кращого учня Ennio Morricone
2. Знизити рівень стресу і відновити емоційну рівновагу
3. Чарівна музика і фантастична атмосфера повнокупольного сферичного занурення

Проект ARTSPAСE Київського Планетарію і Eclectic Sound Orchestra представляє ароматичне релакс-шоу «Парфумер» під куполом Київського Планетарію.

Програма, що поєднує в собі музику, мистецтво і ароматерапію, перенесе Вас в дивовижний світ релаксу і дозволить доторкнутися до прекрасного.

Антистрес-концерт «Парфумер» в Київському Планетарії дає можливість насолодитися творами Gabriele Denaro - кращого учня Ennio Morricone. По-справжньому чарівна музика і фантастична атмосфера повнокупольного, сферичного занурення дозволить забути про турботи сірих буднів і залишитися наодинці тільки з позитивними емоціями.

Завдяки живому виконанню інструментальної музики та різноманітним ароматичним інсталяці, дійство перетворюється в аутогенне тренування, що дозволяє знизити рівень стресу і відновити емоційну рівновагу.

Київський Планетарій надає унікальну можливість побачити грандіозні проекції на найбільшому куполі країни, який також є одним з наймасштабніших на просторах Європи.

Релакс-програма «Парфумер» демонструє новий формат перфоменсу, місією якого є трансформація живої музики і свідомості своїх глядачів!

Схожі події

Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва 2 Події Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва 27.02 - 21.03.2020 Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець від 599 грн. Макс Корж Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати