24-pay-mark Created with Sketch.

PARTUM ARTIS SET

від 150 ₴

Про подiю

Подія "PARTUM ARTIS SET" в Ужгороді відбудеться 2024-05-28 в 18:30 на локації Закарпатська обласна філармонія.
Ви можете зручно придбати квитки на "PARTUM ARTIS SET" на Concert.ua онлайн.ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ ГІТАРНОЇ МУЗИКИ ТА ФОРТЕПІАНО  МУЗИЧНИЙ ВЕЧІР «PARTUM ARTIS SET»

28 травня віртуози гітари та фортепіано  Ігор ЛИТВИНОВ та Наталія ЛЕНДЄЛ запрошують на  музичний вечір «PARTUM ARTIS SET». Артисти об’єднались, щоб «вдихнути нове життя у відомі твори»,  презентувати слухачам нові аранжування відомих композицій, відкрити нові імена в музиці.

У великій залі філармонії звучатиме концертна програма у стилі - jazz, folk, latin music, а також ритми румби, танго в сучасній обробці, пісні легендарних композиторів Володимира Івасюка та Миколи Мозгового.

У концерті бере участь і солістка Закарпатської філармонії з неповторним тембром та свіжим стилем виконання МИРОСЛАВА ШВАХ-ПЕКАР (мецо-сопрано). Яскраво доповнить програму добре відомий закарпатцям вокаліст, фіналіст вокального телешоу «Голос країни» ВІЛЕН АРУСТАМОВ (баритон). Також цього вечора для вас виступить молодий талановитий співак ПАВЛО ФАЙВАН (баритон).

 Бек-вокал: студентки Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора Соломія ВИННИЧУК, Вікторія СІДУН, Іван ГОДЯ (клас викладачки, заслуженої артистки України Маріанни СУХОЛОВОЇ). 

Ведуча  – Ольга ДОНЕЦЬКА.

 Початок о 18:30  

Тривалість концерту: одна година.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.   

Схожі події

SAGA LOVE ISLAND | GusGus 15 червня 17:00, сб SAGA LOVE ISLAND | GusGus Львів, ISLAND BEACH CLUB від 2000 ₴ SAGA LOVE ISLAND | GusGus Вже не хочу 15 червня SAGA LOVE ISLAND | GusGus ISLAND BEACH CLUB Придбати JAZZday на V’YAVA 16 червня 15:00, нд JAZZday на V’YAVA Київ, V’YAVA від 200 ₴ JAZZday на V’YAVA Вже не хочу 16 червня JAZZday на V’YAVA V’YAVA Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16 червня 15:00, нд суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Вже не хочу 16 червня суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати