Пасажир без багажу

4 лютого 2020, Вт. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Ця історія заснована на реальних подіях з життя солдата на ім'я Антельм Манжін. Під час Першої світової війни, внаслідок важкого поранення, він втрачає пам'ять і перестає сприймати реалії свого минулого.

Гастон, головний герой п'єси «Пасажир без багажу», переживає подібний досвід. Обставини склалися так, що він потрапляє в чудовий будинок, де все говорить про те, що саме тут він знайде своїх рідних, свою сім'ю ... Але знайомство з мешканцями цього будинку, з сім'єю, впізнавання подробиць минулому житті, спогад про шалену юнацької закоханості виявляються таким важким вантажем, що втрата пам'яті для нього стає вже мало не благом.

Втім, сюжет настільки цікавий і непередбачуваний, що буде тримати глядача в постійній напрузі. Адже протягом практично більше половини оповідання так і неясно - в свою чи сім'ю потрапив Гастон чи ні? Цю і не тільки цю загадку належить розгадати глядачеві. Прожити разом з героєм трепетну історію кохання. А ще, відповісти на багато морально-етичні питання, що виникають у цій виставі.

У 1937 році п'єса «Пасажир без багажу» була представлена на паризькій сцені і принесла згодом всесвітньо відомому драматургу Жану Аную його перший успіх.

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Маскарад Маскарад 1 Подія Маскарад 6.03 - 06.03.2020 В джазі тільки дівчата 26 лютого 18:30, Ср В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 лютого В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Морфій -50% на другий 02 березня 19:00, Пн Морфій Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Морфій Вже не хочу 02 березня Морфій Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати