Пасажир без багажу

5 грудня 2019, Чт. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Ця історія заснована на реальних подіях з життя солдата на ім'я Антельм Манжін. Під час Першої світової війни, внаслідок важкого поранення, він втрачає пам'ять і перестає сприймати реалії свого минулого.

Гастон, головний герой п'єси «Пасажир без багажу», переживає подібний досвід. Обставини склалися так, що він потрапляє в чудовий будинок, де все говорить про те, що саме тут він знайде своїх рідних, свою сім'ю ... Але знайомство з мешканцями цього будинку, з сім'єю, впізнавання подробиць минулому житті, спогад про шалену юнацької закоханості виявляються таким важким вантажем, що втрата пам'яті для нього стає вже мало не благом.

Втім, сюжет настільки цікавий і непередбачуваний, що буде тримати глядача в постійній напрузі. Адже протягом практично більше половини оповідання так і неясно - в свою чи сім'ю потрапив Гастон чи ні? Цю і не тільки цю загадку належить розгадати глядачеві. Прожити разом з героєм трепетну історію кохання. А ще, відповісти на багато морально-етичні питання, що виникають у цій виставі.

У 1937 році п'єса «Пасажир без багажу» була представлена на паризькій сцені і принесла згодом всесвітньо відомому драматургу Жану Аную його перший успіх.

Схожі події

Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 6 Подiй Лускунчик (Балетна школа С. Антиповой) 22.12 - 06.01.2020 Приборкання норовливих 15 грудня 19:00, Нд Приборкання норовливих Одеса, Російський театр від 2 грн. Приборкання норовливих Вже не хочу 15 грудня Приборкання норовливих Російський театр Придбати Лускунчик. KYIV MODERN BALLET 15 січня 19:00, Ср Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 50 грн. Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Вже не хочу 15 січня Лускунчик. KYIV MODERN BALLET Одеський театр Опери та Балету Придбати