Пасажир без багажу

15 лютого 2020, Сб. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Ця історія заснована на реальних подіях з життя солдата на ім'я Антельм Манжін. Під час Першої світової війни, внаслідок важкого поранення, він втрачає пам'ять і перестає сприймати реалії свого минулого.

Гастон, головний герой п'єси «Пасажир без багажу», переживає подібний досвід. Обставини склалися так, що він потрапляє в чудовий будинок, де все говорить про те, що саме тут він знайде своїх рідних, свою сім'ю ... Але знайомство з мешканцями цього будинку, з сім'єю, впізнавання подробиць минулому житті, спогад про шалену юнацької закоханості виявляються таким важким вантажем, що втрата пам'яті для нього стає вже мало не благом.

Втім, сюжет настільки цікавий і непередбачуваний, що буде тримати глядача в постійній напрузі. Адже протягом практично більше половини оповідання так і неясно - в свою чи сім'ю потрапив Гастон чи ні? Цю і не тільки цю загадку належить розгадати глядачеві. Прожити разом з героєм трепетну історію кохання. А ще, відповісти на багато морально-етичні питання, що виникають у цій виставі.

У 1937 році п'єса «Пасажир без багажу» була представлена на паризькій сцені і принесла згодом всесвітньо відомому драматургу Жану Аную його перший успіх.

Схожі події

Прем'єра! 9 ночей 12 квітня 19:00, Нд Прем'єра! 9 ночей Київ, Online-трансляция від 75 грн. Прем'єра! 9 ночей Вже не хочу 12 квітня Прем'єра! 9 ночей Online-трансляция Придбати Собаче серце 31 травня 19:00, Нд Собаче серце Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Собаче серце Вже не хочу 31 травня Собаче серце Будинок Кіно Придбати Михайло Єфремов. Пан Хороший Нова дата 23 листопада 19:00, Пн Михайло Єфремов. Пан Хороший Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 590 грн. Михайло Єфремов. Пан Хороший Вже не хочу 23 листопада Михайло Єфремов. Пан Хороший МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Прем'єра! двоє Нова дата 02 травня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 02 травня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати