Пасажир без багажу

28 червня 2020, Нд. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Ця історія заснована на реальних подіях з життя солдата на ім'я Антельм Манжін. Під час Першої світової війни, внаслідок важкого поранення, він втрачає пам'ять і перестає сприймати реалії свого минулого.

Гастон, головний герой п'єси «Пасажир без багажу», переживає подібний досвід. Обставини склалися так, що він потрапляє в чудовий будинок, де все говорить про те, що саме тут він знайде своїх рідних, свою сім'ю ... Але знайомство з мешканцями цього будинку, з сім'єю, впізнавання подробиць минулому житті, спогад про шалену юнацької закоханості виявляються таким важким вантажем, що втрата пам'яті для нього стає вже мало не благом.

Втім, сюжет настільки цікавий і непередбачуваний, що буде тримати глядача в постійній напрузі. Адже протягом практично більше половини оповідання так і неясно - в свою чи сім'ю потрапив Гастон чи ні? Цю і не тільки цю загадку належить розгадати глядачеві. Прожити разом з героєм трепетну історію кохання. А ще, відповісти на багато морально-етичні питання, що виникають у цій виставі.

У 1937 році п'єса «Пасажир без багажу» була представлена на паризькій сцені і принесла згодом всесвітньо відомому драматургу Жану Аную його перший успіх.

Інші дати

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати