Пасажир у валізі

23 грудня 2018, Нд. 12:00
від 15 грн.
від 15 грн.

Про подiю

Весела історія для дітей і дорослих Вистава без антракту за п'єсою «Біля ковчега о восьмій»

Театральна премія "Київська пектораль-2011" в номінації "Краща вистава для дітей", "Краща хореографія і пластика" - Лев Сомов.

Трьох чудових пінгвінів, яких об'єднує міцна дружба, життя поставило перед непростим завданням: як, маючи всього два квитки, утрьох пробратися на рятівний корабель, побудований Ноєм перед Світовим потопом? Доведеться або зрадити одного з друзів, або вдатися до «контрабанді» ... Як надійдуть герої цього мудрого, веселого, музично-танцювальної вистави? На які важливі життєві питання дадуть відповідь для себе? .. Театр в невимушеній, позбавленої моралізаторства манері, ділиться з юними глядачами простими істинами: що таке дружба, віра, любов, доброта? ..

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Кармен 20 квітня 18:30, Сб Кармен Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Кармен Вже не хочу 20 квітня Кармен Одеський театр Опери та Балету Придбати Балет Жизель з Катериною Кухар 20 квітня 19:00, Сб Балет Жизель з Катериною Кухар Київ, Національна опера України від 150 грн. Балет Жизель з Катериною Кухар Вже не хочу 20 квітня Балет Жизель з Катериною Кухар Національна опера України Придбати