ПАСТЬ КРОКОДИЛА

7 грудня 2019, Сб. 19:00
Volume Club Київ, вул. Гарматна, 26\2
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Пасть крокодила?

1. Знаємо як ви любите "розносити" танцпол і пошуміти від душі - а це музиканти гарантують!
2. Будемо шукати кожен свої "скелеты в шкафу".
3. Буде можливість оцінити наживо довгоочікуваний альбом гурту.

Будемо горіти в першу суботу грудня 2019!

«Пасть крокодила» - це київський гурт з сильним саундом та шаленою енергетикою. Танцювальні ритми у поєднанні із зухвалими текстами і проникливим вокалом - все це не піддається ніяким стандартам, музиканти ломають шаблони притягуючи своєю індивідуальністю!
Це перший сольний концерт гурту "Пасть крокодила" у місті Київ, в рамках якого пройде презентацiя першого лонгплея. Платівка являє собою цілісний продукт тривалої роботи музикантів і доступна на більшості музичних ресурсів та в соціальних мережах. Новинка поєднає як україно-, так і російськомовні треки. А на офіційному каналі ПК на Youtube можна знайти смачнi кліпи до найулюбленіших треків і звичайно ж поставити палець вверх.

Ну й куди без фестивалів? Цього року "Пасть крокодила" розділяли сцену як з вітчизняними, так із іноземними гуртами і відкатали топовi українські фестивалі.

ПК впевнено та стрiмко збирають навколо себе слухачiв, якi вже чекають групу не в одному місті нашої країни. Тому збирайте друзів та давайте відриватись разом!
Хлопці обіцяють потужний вечір!

Схожі події

Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 17 липня 20:00, Пт Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 17 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати GSPD GSPD 3 Події GSPD 23.04 - 25.04.2021 Макс Корж Нова дата 24 липня 18:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець від 599 грн. Макс Корж Вже не хочу 24 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати