ПАСТЬ КРОКОДИЛА

7 грудня 2019, Сб. 19:00
Volume Club Київ, вул. Гарматна, 26\2
від 120 грн.
від 120 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Пасть крокодила?

1. Знаємо як ви любите "розносити" танцпол і пошуміти від душі - а це музиканти гарантують!
2. Будемо шукати кожен свої "скелеты в шкафу".
3. Буде можливість оцінити наживо довгоочікуваний альбом гурту.

Будемо горіти в першу суботу грудня 2019!

«Пасть крокодила» - це київський гурт з сильним саундом та шаленою енергетикою. Танцювальні ритми у поєднанні із зухвалими текстами і проникливим вокалом - все це не піддається ніяким стандартам, музиканти ломають шаблони притягуючи своєю індивідуальністю!
Це перший сольний концерт гурту "Пасть крокодила" у місті Київ, в рамках якого пройде презентацiя першого лонгплея. Платівка являє собою цілісний продукт тривалої роботи музикантів і доступна на більшості музичних ресурсів та в соціальних мережах. Новинка поєднає як україно-, так і російськомовні треки. А на офіційному каналі ПК на Youtube можна знайти смачнi кліпи до найулюбленіших треків і звичайно ж поставити палець вверх.

Ну й куди без фестивалів? Цього року "Пасть крокодила" розділяли сцену як з вітчизняними, так із іноземними гуртами і відкатали топовi українські фестивалі.

ПК впевнено та стрiмко збирають навколо себе слухачiв, якi вже чекають групу не в одному місті нашої країни. Тому збирайте друзів та давайте відриватись разом!
Хлопці обіцяють потужний вечір!