Paul Manandise

7 вересня 2018, Пт. 19:00
Центр Довженка Львів, просп. Червоної Калини, 81
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Paul Manandise 7 вересня презентує перший український Патрiотичний альбом "Мій Рай".

Поль Манондіз – французький співак, має «ліричний тенор», який є водночас могутнім та чуттєвим. Поль народився у Брюсселі, почав співати в дитинстві, закінчив з відзнакою Королівську Консерваторію Брюсселя. Співав на Різдвяній службі у присутності Королівської родини Бельгії. Батько Поля італієць, мати француженка. Таке незвичайне поєднання надало особливі якості його характеру.

У 20 років Поль переїхав до Парижу, де йому вдалося розвинути свій талант, працюючи зі студіями звукозапису. Він дуже швидко увійшов у місцевий шоу-бізнес та отримав контракт з E.M.I. Music як автор-композитор. З 2015 року Поль з дружиною живе в Україні.

Кохання та переїзд до України, надихнула Поля на створення нових пісень. Тому зараз він активно співпрацює з українськими композиторами. Слухачі захоплюються його невимушеною французькою вимовою української пісні та надзвичайним тембром голосу.

Музика не має жодних кордонів, і, на його думку, мова не повинна бути перепоною для розвитку своєї творчості в Україні.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати H2D H2D 10 Подiй H2D 5.02 - 18.06.2019 Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати